У Чернівцях судитимуть 16-річного хлопця за продаж наркотиків

Новини Чернівців / кримінал
4 141
0
У Чернівцях судитимуть 16-річного хлопця за продаж наркотиків

Поліція Буковини викрила та припинила незаконну діяльність 16-річного чернівчанина, який займався розповсюдженням психотропних речовин. Йому загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



1 січня співробітники Чернівецького районного управління поліції затримали підлітка, у якого вилучили 20 згортків із наркотичними речовинами. Проведена експертиза підтвердила, що вилучена речовина містить PVP – особливо небезпечний психотроп, заборонений в Україні.

Юнака затримали згідно зі ст. 208 КПК України. Поліцейські зібрали достатню доказову базу, і наразі обвинувальний акт передано до суду.

Неповнолітньому висунули обвинувачення за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконний збут наркотиків), що передбачає позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.





Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм