Сьогодні, 23 січня, у Чернівцях відкрили виставку картин, присвячених 60-річчю від дня народження художниці Наталії Ярмольчук.
Захід відбувся у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї, повідомляє кореспондентка molbuk.ua
На виставці представили більше десятка картин мисткині з приватної колекції її родини, виконаних у техніках акварелі та сухої пастелі. Крім того, відвідувачі мають можливість побачити світлини Наталії Ярмольчук із її близькими та рідними.
На більшості картин, представлених на виставці, зображені Чернівці у різні пори року. Є роботи, на яких намальовані квіти, адже художниця дуже любила їх, особливо білі хризантеми. Також Наталія Ярмольчук зображувала на своїх картинах філософські роздуми.
У виставковій залі зібралося приблизно пів сотні людей, серед яких були рідні та близькі художниці, а також школярі.
Виставка отримала назву "Писала пензликом із серця барвами в душі".
"Наталія була надзвичайною людиною — дуже ніжною та витонченою. Навіть її хода була особливою. Її твори легкі та прозорі — це її індивідуальна техніка, адже вона була надзвичайно талановитою акварелісткою", — розповідає чоловік мисткині Валерій Гнатюк.
Чоловік додає, що Наталія працювала в різних прозорих техніках, які зараз рідко хто використовує.
"Ось, наприклад, Турецький міст. Вона змогла відтворити його настільки детально, що навряд чи хтось зможе так само", — говорить пан Валерій.
Над оформленням виставки працювали Валерій Гнатюк та їхня дочка Вероніка Гнатюк.
"Ми вирішили оформити виставку разом. Я розставляв картини, а Вероніка прикріплювала назви тощо. Раніше я також допомагав Наталії з оформленням", — ділиться чоловік.
Дочка художниці, Вероніка Гнатюк, розповідає, що її мама дуже любила Чернівці.
"Мама була різносторонньою особистістю. Вона змальовувала кожен клаптик міста у своїх картинах, романтично дивилася на світ, писала вірші та поезію, які присвячувала Чернівцям і власним емоціям, вела щоденники, оформлювала газети та книжки", — каже Вероніка Гнатюк.
Наталія Ярмольчук мала багато друзів і знайомих серед художників та письменників. Її роботи представляли на виставках у Києві та Львові.
Зараз пані Вероніка працює реставраторкою у музеї. Вона зізнається, що творчість матері вплинула на неї.
"Мамин творчий доробок позначився на моїй роботі. Коли я була маленькою, ми разом ходили малювати етюди. Я часто згадую, як мама працювала в тій чи іншій техніці, і це дуже допомагає мені у моїй справі", — ділиться пані Вероніка.
22 січня компанія Samsung представила свій новий флагманський смартфон Samsung S25 Plus — модель, яка здатна задовольнити вибагливих клієнтів, що знаходяться у пошуку передових технологій та стильного дизайну.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.