Середа, 26 березня 2025

У Чернівцях затримали чоловіка, який намагався викрасти понад 14 тисяч гривень із каси піцерії

Новини Чернівців / кримінал
1 007
0

У Чернівцях, житель Івано-Франківщини намагався викрасти з каси закладу харчування понад 14 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба поліції Чернівецької області.



14 грудня до поліції зателефонував 42-річний чернівчанин та повідомив про те, що невідомий намагався викрасти з його піцерії понад 14 тисяч гривень. Особу злочинця вдалося встановити досить швидко. Порушником виявився 48-річний житель Івано-Франківської області.

Працівники поліції затримали зловмисника у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального Кодексу України. На період проведення слідства, він перебуватиме під вартою.

"Прикарпатець, під час відвідування місцевої піцерії, зайшов до вбиральні та дочекався поки відвідувачі та працівники покинуть заклад. Далі, чоловік взяв з каси понад 14 тисяч гривень та намагався піти, однак був затриманий співробітниками поліції охорони", - йдеться у повідомлені.

Крадію повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Крім цього, суд задовольнив клопотання правоохоронців та обрав порушнику запобіжний захід – тримання під вартою.

Слідство триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

08:20
Вночі 26 березня над Україною кружляли ворожі безпілотники: де пролунали вибухи
08:00
День Нацгвардії України 2025: найкращі привітання для справжніх героїв
07:46
Скасування інвалідностей та отруєння чадним газом: головні новини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 26 березня не буде світла
07:00
Погода на Буковині 26 березня
02:00
Що їсти, щоб залишатися здоровим у 70 років? Відповідь науковців
01:45
Непросте IQ-завдання: за 5 секунд знайдіть із 13-ти птахів особливу
01:30
За одну годину: ідеальний рецепт швидкої вологої паски на Великдень
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм