«Ми прагнемо відійти від радянського Діда Мороза»: у Чернівцях працює резиденція Святого Миколая

Новини Чернівців / фоторепортаж
2 204
0

У Чернівцях, на території музею просто неба, діє Буковинська резиденція Святого Миколая. Цьогоріч її відвідали вже понад тисячу дітей.

Про це повідомляє molbuk.ua.



При вході в резиденцію збираються діти та батьки. Їх зустрічає помічниця чудотворця. Після спільної молитви, вона проводить всіх всередину. Там, в золотому вбрані, сидить справжній Святий Миколай. Він спілкується з кожною дитиною, вислуховуючи вірші та пісні.



Малюки отримують подарунок, в який входять солодощі, печиво та портрет Миколая із молитвою.















Цьогоріч в ролі Святого Миколая актор Олег Колянківський. Він каже: "Прагнув подарувати казку тим, хто в неї вірить". Також наголошує, що в такій взаємодії з дітьми найбільше подобається їхня чесність та відкритість.

"Приємно бачити сяючі від щастя очі, через розуміння того, що перед ними справжній Миколай – без накладної сивої бороди, вус та гриму. Це жива людина, яка з тобою спілкується, з котрою можна сфотографуватися", - зазначає пан Олег.































За словами Івана Пілата, директора резиденції, сюди приїжджають діти з різних куточків України.

"Дуже щемно, коли дитина бачить Миколая і просить, щоб він допоміг аби татко повернувся живим", - розповідає він.

Працює резиденція щодня з 10:00 до 18:00. Іван Васильович зазначає, що вони не ділять дітей на конфесії, саме тому відвідати Святого Миколая можна до 20 грудня.

"Діти вражені, задоволені та здивовані. Ми прагнемо відійти від вигаданого радянського діда Мороза. У нас є свої традиції та символи, які ми маємо подавати дітям. Хоч від того відходимо, а до нового не приходимо: із Святого Миколая роблять карикатуру. Приписують йому ватяну бороду та дивну шапку. Але образ Миколая існував й раніше. Ми не тягнемося до натуралізму, але прагнемо до правдивості, щоб здивувати дітей тим Святим Миколаєм, яким він є насправді", - додає директор.









Після купівлі квитка, час перебування на території музею не обмежується. Тобто побувавши в резиденції, ви маєте можливість відвідати й інші об’єкти. Також тут є невелике кафе, де можна поласувати солодощами та випити чаю.

Щоб потрапити до резиденції, варто заздалегідь записатися, зателефонувавши за номером: +38 (095) 426 55 12.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
16:17
Каратисти Буковини виступили на молодіжному Чемпіонаті Європи
15:59
У Чернівцях відбудеться автопробіг на підтримку військовополонених та безвісти зниклих
15:46
Буковинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики
15:38
Колишній голова "Оператора ГТС" отримав підозру: він втік за кордон
15:17
Захисника з Буковини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм