"Сотні воїнів віддали життя": у Чернівцях відзначили другу річницю визволення Херсона

Новини Чернівців / топ новини
960
0


Сьогодні, 11 листопада, на Центральній площі Чернівців відбувся захід, присвячений другій річниці визволення Херсона від рашистської окупації.

Про це пише molbuk.ua



На заході були присутні представники Новокаховської міської військової адміністрації Херсонської області та жителі Нової Каховки, які після початку повномасштабного вторгнення були змушені покинути дім. Деякі з них мешкають на Буковині, а хтось приїхав з інших міст для того, щоб відсвяткувати другу річницю визволення Херсона.



Марина Скрипнікова до повномасштабного вторгнення мешкала у Новій Каховці, тепер проживає у Києві.

"Сьогодні ми зібрались для того, щоб відзначити другу річницю визволення Херсона і згадати всіх тих, хто поклав життя у цій війні, аби визволити Херсон. До повномасштабної війни я жила у Новій Каховці, а зараз живу в Києві. Нова Каховка досі знаходиться під окупацією, але ми сподіваємось, що її також звільнять. На сьогодні там відбуваються сильні бої, і люди дуже сильно потерпають. У Новій Каховці я працювала в Інклюзивно-ресурсному центрі Новокаховської міської ради. З окупації я виїхала влітку 2022 року, бо почались сильні бої, тому зрозуміло, що люди почали виїжджати", - каже Марина Скрипнікова.

Після того, як звільнили Херсон, всі сподівались, що вдасться звільнити й Нову Каховку. Пані Марина розповідає, що сьогодні жителям Нової Каховки дуже важко, адже вони кожного дня потерпають від обстрілів.

"Люди зараз проживають у складних умовах, найстрашніше у передмісті, там відбуваються страшні обстріли. Окупанти найчастіше стріляють саме по мирних жителях, тому що їм треба налякати людей. Коли звільнили Херсон, ми дуже раділи, бо це наше обласне місто, і за нього сотні воїнів віддали життя. Ми думали, що нас також звільнять, але окупанти вчепилися саме за лівобережжя України, бо не хочуть його втрачати" - згадує Марина Скрипнікова.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

10:43
Вогонь знищив магазин: на Буковині рятувальники загасили пожежу
10:35
"Укрзалізниця" третій день відновлює онлайн послуги після кібератаки
10:19
Вантажівка зіткнулася з легковиком: поліцейські розслідують обставини ДТП на Буковині
09:59
На Буковині судитимуть посадовця лісгоспу, який переправляв чоловіків за кордон
09:42
За добу на фронті знищено 1280 російських солдатів і 5 танків, - ЗСУ
09:37
Атака на Кривий Ріг: вирували пожежі, пошкоджено підприємство, склади і авто
09:31
Через аварійний витік на декількох вулицях Чернівців не буде води
09:16
Сьогодні на Буковині попрощаються із загиблим захисником Василем Катеренчуком
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм