Чи будуть їздити безкоштовно усі пільговики у маршрутках: у міськраді Чернівців пояснили, чому це стосується не всіх

Новини Чернівців / новини
4 176
0


У приватних маршрутках Чернівців пільговики не зможуть їздити безкоштовно без обмежень, коли встановлять валідатори. Для цього спочатку необхідно ухвалити рішення на виконкомі Чернівецької міської ради.

Про це у коментарі molbuk.ua сказав заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Пенсіонери очікують на валідатори у приватних перевізників, щоб мати можливість безкоштовно їздити без обмежень у всіх пільгових маршрутках. Та у Чернівецькій міськраді пояснили, що це буде стосуватися не усіх.

"У разі встановлення валідаторів у пільгових маршрутках, не всі пільговики зможуть їздити одразу безкоштовно. Для цього рішення має ухвалити міськвиконком. За нашими розрахунками, активна кількість пільговиків становить 18 тисяч осіб. Якщо ця цифра зросте на усіх маршрутах, буде суттєве навантаження на бюджет, тому це питання вивчаємо. Знаю, що в інших містах запровадили таку практику для пільговиків, як обмеження кількості поїздок на пільгових маршрутах. Ми теж за цей варіант", - сказав Ігор Крохмаль.

У Чернівцях є чітко визначений перелік автобусних маршрутів, на яких відшкодовують втрати, яких зазнали перевізники від перевезень пільгових категорій громадян.

У комунальних маршрутках Чернівців безкоштовно їздять усі пільговики. Йдеться про пільгові маршрутки №1, 6, 8, 9, 15, 23, 24. Головна умова – завалідувати пільгову транспортну картку.

"Якщо комунальний автобусний маршрут пільговий, поїздки потрібно валідувати транспортною карткою "Пільгова". Обмежень щодо кількості пільгових місць немає. Якщо ж маршрут не пільговий, оплату потрібно здійснювати відповідно до вартості загального квитка", – пояснили у пресслужбі ЧТУ.

Ще десять пільгових маршрутів обслуговують приватні перевізники, яким міська рада теж відшкодовує частину коштів. Наразі є обмеження щодо перевезення пільговиків. Станом на сьогодні кількість пільговиків становить 30 % від сидячих місць. У середньому в автобусі за один рейс безкоштовно можуть їхати шість-вісім пільговиків.


ПІЛЬГОВІ МАРШРУТИ У ЧЕРНІВЦЯХ

Маршрутка №1 (Коровія – ТЦ "Метро")

Маршрутка №3 (вулиця Садова – Вижницька)

Маршрутка №4 (Садова – Прип’ятська, 12, "Цецино")

Маршрутка №6 (Садова – Заставнянська)

Маршрутка №8 (Садова – Клокучка)

Маршрутка №9 (Завод "Гравітон" – площа Соборна)

Маршрутка №10А (Ринок "Центральний" – Садки)

Маршрутка №15 (вулиця Дунайська – Садова)

Маршрутка №16 (Д. Квітковського – Садова)

Маршрутка №19 (Садова – Литовська)

Маршрутка №21 (Ткачука – Рівненська)

Маршрутка №23 (Садгора – Південно-Кільцева)

Маршрутка №24 (Ленківці – Сторожинецька)

Маршрутка №26 (Завод "Гравітон" – Скальда)

Маршрутка №27 (Садова – Степового)

Маршрутка №36, 37 (Чорнівський млин – Садова).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

14:00
Повідомили небайдужі: у Чернівцях патрульні затримали п'яного водія
13:55
Huawei показала смартфон-розкладачку Pura X*
реклама
13:40
Ліміт на карткові перекази до 150 тисяч: чи скасує НБУ обмеження 31 березня
13:20
Майже 6,50 гривень за кіловат: хто платитиме за світло більше вже з 1 квітня 
13:06
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
13:00
Від початку року на Буковині у пожежах загинуло 11 людей
12:50
Мінітрактор чи мототрактор: що вибрати для вашого господарства?*
реклама
12:40
Смертельна ДТП на Буковині, у якій загинув пішохід: судитимуть водія авто

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
19 195
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 628
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 709
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 346
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 096
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 842
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 810
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 442
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 271
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
2 787

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм