Weather

Воює ще з 2014 року. Спецпризначенець з Буковини отримав високу державну нагороду

Новини Чернівців / Війна з Росією
2 174
0

Військовика з Буковини Сергій Сухомліна нагородили орденом "За мужність" III ступеня.

Про це йдеться в Указі Президента України №480/2024 "Про відзначення державними нагородами України", повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.



"За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку головного корабельного старшину Сергія Сухомліна нагороджено орденом "За мужність" III ступеня.

Військовослужбовець став на захист Батьківщини ще у 2014 році та пройшов найгарячіші напрямки фронту у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади та 73 морського центру СпП ім. кошового отамана Антіна Головатого. Після отриманого поранення у 2022 році, Сергій деякий час служив у Чернівецькому ОТЦК та СП, і невдовзі, продовжив службу в бойовій бригаді ССО", - повідомили в ТЦК.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують