На смерть збив пішохода: на Буковині затримали водія, який скоїв ДТП та втік

Новини Чернівців / топ новини
2 916
0

На Буковині поліцейські оперативно затримали водія, який скоїв ДТП із смертельним наслідком та втік з місця події

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Вчора, 11 серпня, у Вижницькому районі водій легковика наїхав на пішохода та покинув місце дорожньо-транспортної пригоди не повідомивши про це відповідні служби. У результаті аварії 57-річний буковинець отримав травми, несумісні з життям. Буковинські поліцейські оперативно розшукали та затримали кермувальника, причетного до скоєння автопригоди.



До поліції надійшло повідомлення про те, що в с. Чорногузи невстановлений водій, ймовірно, керуючи автомобілем "Mitsubishi Lancer" допустив наїзд на пішохода і втік з місця події. Від отриманих тілесних ушкоджень внаслідок ДТП, 57-річний місцевий житель помер на місці події. Тіло загиблого поліцейські направили на судово-медичну експертизу.

Для розшуку водія та транспортного засобу, причетного до скоєння наїзду було орієнтовано наряди поліції Чернівецької області. За результатами оперативно-розшукових заходів, поліцейські встановили місцезнаходження автомобіля, на якому були пошкодження, характерні для дорожньо-транспортної пригоди та особу водія. Ним виявився 23-річний житель с. Коритне. Правоохоронці з’ясували, що на момент скоєння ДТП кермувальник перебував у стані алкогольного сп’яніння.



Співробітники поліції затримали водія у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі поліції внесли відомості про ДТП до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Транспортний засіб вилучено. Досудове розслідування триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують