Німецьке місто-побратим Дюссельдорф передало Чернівцям сім карет швидкої допомоги.
Мер міста Роман Клічук повідомив, що три з них поїдуть у Міську дитячу лікарню, ще чотири - вирушать до Центральної міської клінічної лікарні.
"Дюссельдорф не перестає допомагати Чернівцям! Від нашого міста-побратима отримали чергову гуманітарну допомогу – сім карет швидкої допомоги. Три з них поїдуть у Міську дитячу лікарню, щоб рятувати життя маленьких пацієнтів у найскладніші моменти. Ще чотири - вирушать до Центральної міської клінічної лікарні, де допомагатимуть лікарям оперативно реагувати на термінові виклики та забезпечувати якісну невідкладну медичну допомогу всім, хто її потребує", - повідомили в міськраді.
Також Р. Клічук подякував меру Дюссельдорфа Dr. Stephan Keller та зазначив, що допомога нашому місту є "неоціненною" та "демонструє справжню дружбу".
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 11:19
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
1
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
799