Чернівчанка Віолетта Олійник, яка збирає дрони для ЗСУ, передала батькові-військовому для його підрозділу ще 8 літальних апаратів.
Про це дівчина повідомила на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua
"Приїхав тато у відпустку, передала fpv особисто) + 3 дрони камікадзе 7 дюймів, + 4 дрони камікадзе 8 дюймів, + 1 камікадзе на 10 дюймів) Загалом вже передала 60 fpv. Дякую за підтримку", - написала Віолетта.
За її словами, всі дрони поїхали в ящиках, укомплектовані акумуляторами, пропеллерами, антенками.
Майстриня додала, що на фото - її перший дрон-камікадзе на 10 дюймів.
"Планую збирати такі дрони ще", - зауважує.
Як відомо, на фронті - двоє братів та батько Віолетти. Вони запевняють, що зібрані нею дрони працюють як слід.
"Усе працює і нам допомагає. Доньчині дрони б’ють по ворожих бліндажах, позиціях, нищать російську техніку. Вони зібрані якісно. Віолетта співпрацює з операторами безпілотників. Виходить такий тандем: вони літають, бачать, що треба змінити, вона за потреби переробляє", – розповів "МБ" батько Віолетти, командир підрозділу забезпечення на Авдіївському напрямку Володимир Олійник.
Раніше повідомлялося, що 81-річна чернівчанка Ніна Михайлівна передала дівчині 5 тисяч гривень на дрони для ЗСУ.
Також директор Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка Роман Гаврилюк передав 9000 гривень своїй колишній учениці Віолетті Олійник. Ці гроші пан Роман зібрав під час презентації своєї монографії "Декоративно-ужиткове мистецтво Вижницької школи".
На цілий "камікадзе" - 17 тис. грн - задонатив і заслужений художник України, скульптор Іван Салевич.
Також чернівчанин Віталій Кеца, який від самого початку повномасштабної війни друкує Віолетті 3D деталі для дронів безкоштовно, завіз їй ще партію комплектуючих.
Фото molbuk.ua
Газета "Молодий буковинець" закликає читачів підтримати майстриню, адже вона робить дуже потрібну справу. Пам’ятайте, що кожна гривня важлива!
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.