Декан матфаку ЧНУ не відкидає можливість своєї участі у виборах ректора

Новини Чернівців / освіта
9 050
0


Декан факультету математики та інформатики ЧНУ Ольга Мартинюк не заперечує, що може спробувати свої сили у виборах ректора університету.

Про це науковиця сказала у коментарі molbuk.ua



"Не відкидаю того, що можу ухвалити таке рішення. Але остаточно ще не вирішила. Зрозуміло, що це велика відповідальність. Хоча й відповідного досвіду достатньо", - зазначила Ольга Василівна.

У разі перемоги Ольга Мартинюк може стати першою жінкою, яка очолить Чернівецький університет. До слова, вона є доктором фізико-математичних наук, професором кафедри алгебри й інформатики.

При цьому Ольга Мартинюк жалкує, що чинний ректор Роман Петришин не планує йти на другий термін.

"Як на мене, якби Роман Іванович ще наступні п’ять років залишався ректором, було б чудово. Він дуже багато зробив для університету, наділений багатьма людськими якостями, потрібними для керівника. З ним комфортно працювати. Тож була впевнена, що голосуватиму за нього. Але Роман Іванович – розумна, виважена людина, і якщо озвучив уже це рішення та підтвердив, що воно остаточне, то зрозуміло, що навряд чи буде його змінювати", – каже науковиця.

Раніше Роман Петришин у коментарі molbuk.ua пояснив, чому вирішив не балотуватися знову на ректора.

Як відомо, 15 травня відбудуться вибори ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Подання документів від кандидатів триває до 28 квітня.

Чинний ректор Роман Петришин відбув на цій посаді один п’ятирічний термін. У 2019-му він, на той момент багаторічний проректор ЧНУ, переміг на виборах, замінивши на цій посаді професора Степана Мельничука.

Згідно із законом, Роман Іванович може претендувати на ще один термін.

Перелік необхідних документів можна переглянути тут.

Читайте також: Вибори ректора ЧНУ: чи збирається Петришин знову очолити університет

Скільки заробляє ректор Чернівецького університету: ЗМІ порівняли зарплати керівників вишів

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707