Директору найбільшого парку Чернівців вдруге за рік побили авто

Новини Чернівців / новини / топ новини
5 277
0


Сьогодні, 18 серпня, було вчинено навмисне пошкодження майна директора парку Юрія Воронки. У його автівці розбила всі вікна, пошкодила капот та бокові двері автомобіля, розтрощила всі фари.

Про це повідомили у фейсбуці парку "Жовтневий".



"Дирекція парку вважає ці дії ницим актом залякування та пов'язує їх виключно з своєю діяльністю в рамках захисту парку "Жовтневий" як об’єкта природно-заповідного фонду.
Боротьба із спритними ділками, які непогано, але незаконно освоїли територію парку триває. ТОВ "Асорті-2014" (незаконна автомобільна стоянка на Пилипа Орлика на території парку), ПП "Партнер Трейд" (віджаті землі природно-заповідного фонду так званим Озьорним), триває кримінальне провадження щодо заволодіння комунальним майном Скобуном В., і по Халабуді справа про притягнення до відповідальності Батюкевича О. за самовільне вирубування дерев перебуває в суді. Непрості відносини у КП "Парк Жовтневий" і з ПП "Агробізнес", - йдеться у повідомленні.



Також зазначається, що подібна ситуація була із директором парку Юрієм Воронкою рік тому. 6 вересня 2021 року. Тоді невстановлена особа за допомогою молотка розбила вікна автомобіля, пошкодила капот та розтрощила фару. Ці діє пов’язували з цими ж підприємцями.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
13 274
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 922
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 291
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 127
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 937
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 818
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 633
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 267
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 914
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 326


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.