Клічук розповів, де у Чернівцях можуть зробити музей тоталітаризму: туди хочуть перенести пам'ятники

Новини Чернівців / новини / політика, влада
5 696
0


У Чернівцях на вулиці Одеській може з'явитися Музей радянського тоталітаризму.

Про це на пресконференції розповів мер Роман Клічук.



За словами Романа Клічука, провели громадське опитування чернівчан. Понад 60% проголосували за те, що радянські пам'ятники потрібно перенести у якийсь музей. Тому ідея Музею радянського тоталітаризму у міській раді обговорювалися на комісії.

"Маємо незадіяну ділянку на вулиці Одеській. Там є зсувні процеси і немає можливості щось побудувати. Тому є варіант зробити Музей радянського тоталітаризму. Можливо, це буде популярний об’єкт для чернвчан і туристів. Тут не буде нічого будуватися, на цій земельній ділянці виставлять радянські пам'ятники, які стояли у місті", - пояснив Роман Клічук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

15:21
У центрі Чернівців під час ремонту пошкодили водопровідну мережу
15:00
У Чернівецькій ОВА прокоментували заяву депутата про те, що Запаранюк заборонив приходити на сесію
14:39
Військова медикиня із Чернівців показала розбитий шахедом госпіталь у Харкові - відео
14:18
У центрі Чернівців понад півтора десятка вулиць - без води: перелік
14:10
Мер Чернівців відповів, кого призначить замість свого заступника, який звільнився
13:54
Такий молодий... Загинув захисник із Буковини Віталій Кадищук
13:39
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - мер Чернівців про керівника волонтерського штабу
13:20
У Чернівцях знову "замінували" кілька навчальних закладів

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм