«Боявся за свою безпеку»: як водій BMW пояснив свої дії під час резонансної ДТП у Чернівцях

Новини Чернівців / пригоди / Фото / гаряча тема
4 685
0

Водій BMW, який важко травмував двох пішоходів у Чернівцях, не визнав своєї вини у вчиненні правопорушення.

Про це він сказав сьогодні під час засідання Першотравневого районного суду Чернівців, де розглядалася вказана справа, пише molbuk.ua



25-річний чоловік сказав, що на кільці поблизу "Майдану" його підрізав автомобіль таксі, після цього люди з цієї машини почали погрожувати йому.

"Відкрили вікно і звідти почали лунати погрози, ненормативна лексика. Вирішив поїхати далі. Потім ми зупинились, а таксі поїхало вперед. Ми їхали вже до мого друга додому. Як виявилося, таксі повернуло на поворот вище, а ми на поворот нижче. Як тільки ці люди побачили мій автомобіль, один з них вибіг з таксі та почав наносити удари по машині. Я побачив, що є загроза моєму життю і здоров’ю. Я чесно думав, що він неадекватний і він нас вб’є", – сказав хлопець під час судового засідання.

Він також додав, що коли він вирішив поїхати, на його автівку почали вистрибувати люди.

"Вони також були неадекватні і стрибали на машині. Виходить, одна людина вистрибнула мені на капот. Виявилося, що він вилетів через зад", – сказав водій BMW.

Обвинувачений пояснив, що втік з місця аварії через те, що хвилювався за власну безпеку і здоров’я.

"Я втік. Але я потім повернувся з адвокатом, бо я переживав, що якщо я туди повернуся, мене вб’ють. Бо дуже неадекватні люди", – сказав водій BMW.

Нагадаємо, Першотравневий районний суд Чернівців сьогодні обрав хлопцеві запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Адвокат обвинуваченого просив суд відпустити хлопця під заставу.

Що відомо про інцидент

У Чернівцях посеред ночі 25-річний водій BMW збив двох пішоходів і втік з місця пригоди. Внаслідок інциденту постраждало подружжя чернівчан, вони перебувають у лікарні у важкому стані.

Свідок інциденту, родич постраждалих Денис у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив, що ця пригода була навмисним наїздом на людей.

Але водій просто надавив на повний газ, зробивши "перегазовку" кілька разів. Я встиг відскочити, а позаду мене йшов Сергій, чоловік моєї сестри. Від удару авто Сергій відлетів на три метри вгору. А далі вони збили сестру і провезли її на капоті. Я цього навіть не встиг побачити. Вона лежала під машиною за 20 метрів від місця, де стався наїзд, вся голова була в крові", – розповів він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

18:20
Глобальний збій: соцмережа Ілона Маска X вийшла з ладу вдруге за день
17:58
Який продукт варто їсти на весні: дієтолог дала відповідь
17:40
Підпалюють суху траву: на Буковині за минулий тиждень горіли сотні гектарів
17:20
Чернівчани здобули золото відкритого чемпіонату Болгарії з танців
17:00
В Україні оформити дозвіл на зброю можна через застосунок "Дія"
16:55
Запчастини для телефонів: як обрати якісні комплектуючі*
реклама
16:40
Директор Львівської опери, колишній актор театру в Чернівцях, віддав Шевченківську премію на дрони для ЗСУ
16:39
На Буковині зустрінуть відважного захисника Геннадія Бордачова
16:20
У Чернівцях відбувся чемпіонат міста зі швидких шахів - фото
16:18
Залишилось кілька місяців: український держбанк змінив термін дії своїх карток
16:03
Відсвяткували 8 березня: на Буковині затримали рекордну кількість п'яних за кермом
16:00
На Буковині судитимуть підприємця, який не сплатив мита за мотоцикли з Китаю
15:40
ДТП на Буковині: п'яний водій автівки врізався в мотоцикліста
15:20
Зупиняли пострілами: на Буковині прикордонники затримали групу чоловіків, які хотіли потрапити до Молдови
15:00
Відкрити для себе Україну в Антарктиці: у Чернівцях відбудеться унікальна виставка
14:39
Карантинних обмежень немає: у Чернівцях всі школи вийшли на навчання
14:36
Вижницька міська лікарня: Інноваційна реабілітація та висококваліфікована медична допомога з брендом Vizion*
реклама
14:20
Палять траву: на Буковині через масові пожежі від світла відключали тисячі споживачів
13:58
Весна у розпалі: в Україні фіксують рекордні температури
13:38
Видають себе за "107 ОБр ТрО": у соцмережах з'явилися фальшиві сторінки буковинської бригади ТрО
13:16
Поезія Юрія Іздрика: видана у Чернівцях збірка отримала державну нагороду
12:57
Курс валют у Чернівцях 10 березня
12:41
Борги за штрафи від ТЦК зростають: скільки їх на Буковині
12:22
На Буковині чоловік викрав банківську картку і користувався чужими грошима
12:00
Чотири рослини, які не можна обрізати навесні
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм