Народний депутат від фракції "Слуга народу" з Чернівецької області Максим Павлюк увійшов до списку з 30-ти обранців цієї політсили, які відзначилися гучними скандалами у 2021-му році.
Відповідний рейтинг склав
Комітет виборців України.
Зокрема, до цього списку увійшли 30 нардепів, які стали фігурантами гучних скандалів. Серед основних причин скандалів: негідна поведінка депутатів, звинувачення в корупції, одіозні заяви, бійки, спроби використання депутатського статусу у власних цілях.
В якому скандалі опинився буковинець ПавлюкЯк зазначає КВУ, Павлюк потрапив у скандал через підозрілі, на думку ЗМІ, виграші в лотерею.
Павлюк раніше
задекларував два мільйони гривень як лотерейний виграш. Пів року до того нардеп уже декларував подібний "виграш в лотерею" – 900 тисяч гривень.
Згодом він повідомив, що лотерейний білет йому
подарував дідусь.
Основні фігуранти скандалівВасиль Вірастюк. Депутата звинуватили у сексизмі через коментар під фото у Facebook. Коментуючи пост тренера Андрія Стригуна у Facebook зі знімком, зробленим з досить відвертого ракурсу, нардеп порівняв одну з частин її тіла з "вареником". "Вареник хоч і з бринзою, але на смак як оселедець", — вказав депутат.
Микола Тищенко. Заявив, що зовсім не помітив зростання цін на основні продукти в Україні. Заявив, що гречку купує по 12 гривень за кілограм, а яловичину знаходить по 50-70 грн. Жовтень 2021 р.
Олександр Трухін. Депутата підозрюють в тому, що він скоїв ДТП у Києві, в якому постраждало шестеро людей і намагається уникнути відповідальності.
Микола Галушко. Нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення ПДР водія і авто, що возить нардепа. На відео Галушко звинувачував правоохоронців у провокації, скаржився, що його "висмикнули з-за столу", і обзивав поліцейських "дебілами".
Єлизавета Богуцька. Висміяла ініціативу президента виплачувати по тисячі гривень українцям, які зробили щеплення проти коронавірусу. Підтримала акції протестувальників проти щеплень від коронавірусу.
Олександр Юрченко. За даними ЗМІ в липні 2021 р. депутат у Львові скоїв ДТП та намагався втекти з місця аварії, а потім напав на водія пошкодженого авто.
Євген Брагар. За повідомленнями ЗМІ, ймовірно, міг перебувати під дією наркотичного сп’яніння під час керування авто, що запідозрили поліцейські. Однак результати експертизи не підтвердили вживання наркотиків.
Юрій Камельчук. Потрапив у скандал на тлі того, що дружина депутата порушила правила ПДР, неправильно припаркувавшись. Ролик опублікував YouTube-канал "ЗупиниЛося".
Мар’яна Безугла. Під час прямого ефіру на питання про те, скільки країн входять в НАТО, відмовилася відповідати, назвавши це журналістською провокацією.
Микита Потураєв. Під час розгляду поправок до закону про Нацраду з телебачення і радіомовлення заявив про розстріл фракції ОПЗЖ, що спровокувало бійку.
Галина Третьякова. Написала радісний допис про смерть депутата, свого колишнього однопартійця Антона Полякова, у партійному чаті.
Олександр Качура. Конотопський міський голова під час сесії міської ради облив водою Олександра Качуру. Політики почали штовхатися, між ними виникла сварка, їх розвели охоронці. Пляшку з водою на сесію приніс Олександр Качура. Він заявив, що в Конотопі є немало проблем, але мер блокує рішення і відмовляється вирішувати важливі для міста проблеми.
Олег Арсенюк. За даними ЗМІ депутат влаштував бійку в ресторані Черкас і потрапив до лікарні з розбитою головою.
Ігор Негулевський. Публічно вилаявся за трибуною парламенту. Нардеп не знав, що мікрофон вже увімкнули. Негулевський почав свій виступ зі слів: "б**ть йо**на".
Олександр Ковальчук. За словами Олексія Гончаренко Олександр Ковальчук, коли повз нього в Раді проходила Ірина Геращенко, сказав їй "На место". Це спровокувало конфлікт у ВР.
Анна Колісник. Під час позачергового засідання Верховної Ради в листуванні в месенджері повідомила співрозмовнику, що "треба валити з цієї країни". Повідомлення вона писала під час виступу головнокомандувача ЗСУ, який говорив зокрема про те, що Росія стягує сили до кордону з Україною.
Максим Бужанський. Юрій Камельчук і Максим Бужанський влаштували перепалку в прямому ефірі через ставлення до СС "Галичина".
Юлія Грішина. Опублікувала пост у Телеграм-каналі, в якому назвала Верховну Раду "Верховним совєтом". За даними ЗМІ народна депутатка регулярно з’являється в парламенті в дорогому вбранні (під час виступу В. Зеленського була присутня в залі із брендованою сумкою за майже 70 тис. грн.).
Оксана Дмитрієва. За інформацією ЗМІ депутатка прийшла на розгляд закону про олігархів у сорочці за майже 30 тис. гривень.
Данило Гетманцев. Поскандалив у Телеграмі із журналісткою Сонею Кошкіною щодо правильності написання слова "мінет".
Андрій Клочко. 70-ти річна мати депутата за два роки витратила 14,5 млн грн. Витратні покупки відбувалися останні два роки, тобто з моменту отримання депутатського мандата сином.
Олег Воронько. Депутат-мільйонер, орендує житло в Києві за бюджетні кошти.
Остап Шипайло. Депутат-мільйонер, орендує житло в Києві за бюджетні кошти.
Степан Чернявський. Депутат-мільйонер, орендує житло в Києві за бюджетні кошти.
Павло Павліш. Депутат-мільйонер, орендує житло в Києві за бюджетні кошти.
Олексій Ковальов. Придбав "4 канал", хоч при цьому не має власного житла. Заявив, що це подарунок від батьків.
Максим Павлюк. Потрапив у скандал через підозрілі, на думку ЗМІ, виграші в лотерею.
Олександр Куницький. За даними НАЗК не зазначив у декларації інформацію про фінансове зобов’язання у розмірі понад 2,3 млн грн.
Артем Дмитрук. На своїй сторінці у Facebook назвав "педофілом" і наркоманом Олександра Ройтбурда – відомого українського художника.
Давид Арахамія. Заявив, що не бачить нічого погано в офшорах, бо у нього самого було багато офшорних компаній, а нині така є у його дружини.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
4-01-2022, 08:35
0
1 953