Нардеп з Буковини за півроку «виграв» 2 млн грн – декларація

Новини Чернівців / топ новини
7 277
0
Нардеп з Буковини за півроку «виграв» 2 млн грн – декларація

Народний депутат від партії "Слуга народу", уродженець Чернівецької області Максим Павлюк задекларував два мільйони гривень, як лотерейний виграш. Пів року тому Павлюк вже декларував подібний "виграш в лотерею" – 900 тисяч гривень.

Як повідомляє Главком, про це він повідомив у своїй е-декларації.

Нардеп з Буковини за півроку «виграв» 2 млн грн – декларація


Цікаво, що гроші на рахунок депутата надійшли в один день шістьма різними платежами від шести різних фірм. Але, підприємства, які виплатили Павлюку гроші, відрізняються тільки назвою – ці фірми мають однакові юридичні адреси і одних власників.

Також у розділі "доходи" нардеп вказав зарплату у військовій прокуратурі в розмірі 297 756 грн, зарплату депутата в розмірі 162 056 грн, виплати від партії "Слуга народу" для оплати навчання (32 555 гривень) і 56 грн бонусів від Приватбанку.

Варто відзначити, що це не перший раз, коли українським нардепам так щастить.

Нагадаємо, що у VIII скликанні Верховної Ради був не менш щасливий народний обранець. Йдеться про лідера Радикальної партії Олега Ляшка, який в жовтні 2017 року задекларував виграші відразу в трьох лотереях. В цілому політик "виграв" без малого 600 тисяч гривень.

Правда сам Ляшко швидко пояснив, звідки у нього такі чималі виграші. За словами нардепа, він довгий час робить ставки на футбольні матчі. "Ставив на "Шахтар", за який вболіваю, ставив на "Ліверпуль". Виграв, заплатив податки. Так я і раніше заробляв гроші", - заявив тоді Ляшко.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
10 323
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
7 280
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
6 738
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
5 735
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
5 612
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 452
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
5 278
Планові знеструмлення: де на Буковині 17 жовтня не буде світла
5 224
Дві смертельні ДТП на Буковині: рятувальники витягали загиблих із понівечених авто
4 919
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
4 888


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.