Обрали нового гендиректора Чернівецької обласної дитячої лікарні: хто ним став

Новини Чернівців
6 457
0


На конкурсі визначили переможця конкурсного добору на вакантну посаду генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня".

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.



Переможцем став Павлюка Василь Орестович. За результатами конкурсного добору комісія рекомендувала голові Чернівецької обласної ради вирішити в установленому законодавством порядку питання щодо призначення Павлюка Василя Орестовича на посаду генерального директора установи.



Як відомо з відкритих даних, Василь Павлюк працював у департаменті охорони здоров’я.

Досі на посаді генерального директора Чернівецької дитячої обласної лікарні працював Олександр Тесліцький.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: