Про це директор телекомпанії Вадим Пелех повідомив на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, ютуб-канал компанії ТВА видалено через три скарги, які надійшли від юридичної компанії Law Net, з якою співпрацює український кіношник Андрій Приймаченко.
"За використання у сюжетах про Чорнобильську трагедію їх 15-секундного фрагмента. Того самого фрагмента, який використав HBO у серіалі "Чорнобиль". Юристи Приймаченка пробували судитися з HBO, але були послані у вільне кіно-плавання. Тому, вочевидь, вирішили відігратися на дрібних регіональних телекомпаніях", – написав Вадим Пелех.
За словами Вадима Пелеха, юридична компанія "перелопатила" ютуб-архіви ТВА, знайшла використання цього відеоролика в сюжетах за 2015-2016 роки та виставили ціну: "Давайте за кожен уривок по 700 баксів і ми знімаємо претензії. І без фокусів, у нас в запасі нарито ще кілька роликів на претензії!".
Директор ТВА додав, що поважає авторські права і готовий виплатити роялті за використання частини художніх творів.
"Але те, що творить Law Net – це чистий фінансовий шантаж у дусі колекторів. Чим вони відрізняються від вірусу, який блокує комп і обіцяє розблокування тільки після того, як скинеш на картку триста баксів?", – додав Пелех.
Керівник чернівецької телекомпанії зауважив, що через скарги "кіношників" на ютуб-канал ТВА "було знищено не просто десятирічний архів ТВА".
"Ви знищили здоровенний пласт сучасної інформаційної хроніки Чернівецької області – щоденні новинні випуски "Теми дня". Сюжети про війну, Революцію, епідемію, про героїв, багатьох з яких вже немає. Пам’ять про них ви оцінили в дві з половиною тисяч доларів собі на карман. Шукайте лохів деінде!", – йдеться у дописі Пелеха.
Разом з тим, керівник ТВА додав, що наразі він розвиває новий Youtube-канал своєї телекомпанії.
Представники компанії Law Net або ж сам Андрій Приймаченко наразі цей інцидент не коментували.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.