RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Весна прийшла – саджати будемо»: депутат закликав чернівчан до озеленення міста

Мешканців Чернівців закликали до озеленення міста.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат "Єдиної альтернативи" Тарас Прокоп, міськрада на своєму засіданні розглянула петицію щодо збільшення зелених насаджень на території Чернівецької територіальної громади.



"Весна прийшла - саджати будемо. І я реально про дерева. Ви ж хочете, щоб наше місто у прямому сенсі цвіло і пахло? Коли прогулюєшся, а навкруги все зелене! Коли у спекотний літній день можеш сховатися під кронами дерев! Чистіше повітря у місті - ну ось, і я хочу!", – повідомив Прокоп.

Він зауважив, що нині будь-хто із жителів Чернівців має можливість долучитися до озеленення Чернівецької громади та громад області.



"Щойно на сесії міської ради розглянули чергову петицію щодо збільшення кількості зелених насаджень у громаді. Це не перша петиція з цього питання, і важливо, щоб цього разу вона була реально втілена в життя. Комісія щодо парків і скверів уже створена. Зараз включаємо нові об’єкти до переліку. Найважливіше - забезпечити належний догляд за всіма об’єктами та висадити там достатньо зелених насаджень", – повідомив депутат.

"Тож ми ініціювали проведення висадки дерев у Чернівецькій громаді 10-го квітня (субота) і надали доручення департаменту житлово-комунального господарства та КП "Трест зеленого господарства" визначити місця для цього", – додав Прокоп.

Обранець звернувся до всіх небайдужих із закликом долучитися до озеленення Чернівців.

"Хто чим може: хтось безпосередньо до висадки, хтось може надати зелені насадження, а хтось - допомогти інвентарем. Прошу також вас написати адреси місць, які варто було озеленити, щоб можна було завчасно узгодити дії з департаментом", – повідомив депутат.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Микола Кобилюк
30-03-2021, 21:17
Коментарів 0 Переглядів 1 358

Теги -

Як живуть дітки в соціальному центрі дітей та сімей "Гармонія".


У селі Бабин релігійна громада проголосувала за перехід до Православної церкви України.
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Як живуть дітки в соціальному центрі дітей та сімей "Гармонія".


Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
«Мамо, дивися, котик!». Блог Галини Олійник
Мій 10-річний син рік жив із родичами в Італії, у невеличкому містечку на півночі
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги