Чернівці – місто багате архітектурними пам’ятками. У ньому знаходиться 706 пам’яток архітектури. Із них 20 – національного значення.
Та не лише цим багатий наш край. Тут народилися, жили та творили відомі діячі української та інших національних культур, які зробили вагомий внесок у розвиток історії, культури, літератури та мистецтва своїх народів.
"Молодий буковинець" за підтримки Українського культурного фонду створив культурно-освітній проєкт, в якому розповість про 10 найвідоміших імен в історії культури Буковини та 10 відомих архітектурних та історичних пам’яток міста Чернівці.
Проєкт буде корисний для учнів шкіл, студентів, працівників бібліотек та інших культурних та освітніх закладів.
Дивіться і читайте про 10 видатних пам’яток Буковини і 10 найвідоміших імен тут.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.