У квітковій блузці: відома телеведуча з Чернівців показала свій повсякденний образ

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 015
0
У квітковій блузці: відома телеведуча з Чернівців показала свій повсякденний образ

Відома українська телеведуча та акторка з Чернівців Лілія Ребрик показала новий образ. Зірка впевнена в собі і знає, як виглядати вишукано і на світських заходах, і в повсякденному житті.

Лілія Ребрик опублікувала фото на своїй сторінці в інстаграмі. Українська ведуча та акторка постійно ділиться з підписниками моментами зі свого життя, а тому її прихильники завжди в очікуванні нових світлин.



Зірка на фото зображена з мікрофоном, тому, ймовірно, позувала у знімальній студії. Лілія Ребрик вдягнула бузкову блузку з квітковим принтом та об'ємними рукавами. Тонкий пояс підкреслював бездоганну фігуру акторки. Кофтинку вона поєднала з синіми штанами. Образ зірки був повсякденним, але не менш стильним.

Лілія Ребрик вклала волосся легкими хвильками та зчепила його ззаду. На руці красувався білий годинник, а look доповнював лаконічний манікюр. На обличчі телеведуча зробила гарний макіяж. Вона нафарбувала повіки світлими й коричневими тінями, а губи підкреслила яскраво-червоною помадою.

"До зустрічі з дивами потрібно бути готовими щодня! Їх так багато навколо нас: просто потрібно їх помітити", – написала Лілія Ребрик під фото.

Шанувальники оцінили новий образ телеведучої: "Ви, як завжди, прекрасна й чарівна", "Ви така сяюча", "Красуня й море позитиву", "Чудова", "Вами можна захоплюватися завжди", – написали в коментарях.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений
20:35
В Україні знизять ціни ще на понад сотню ліків
20:19
Росія застосовує заборонені хімічні речовини на Куп’янському напрямку
19:55
Цей додаток стрімко розряджає акумулятор вашого iPhone
19:37
РФ вдарила по цивільних об’єктах у Запорізькій і Дніпропетровській областях

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм