Осачука звинуватили у блокуванні заходу до Дня Захисника України: у Чернівецькій ОДА пояснили ситуацію

Новини Чернівців
1 912
0
Осачука звинуватили у блокуванні заходу до Дня Захисника України: у Чернівецькій ОДА пояснили ситуацію

Учасник Євромайдану та боєць АТО, громадський активіст Дмитро Чернишов звинуватив керівництво Чернівецької ОДА у блокуванні заходу до Дня Захисника України, який мав би відбутися у Будинку офіцерів 13 жовтня.

Про це активіст написав на своїй сторінці у фейсбуці, пише molbuk.ua



Він зазначив, що через у Будинку офіцерів 13 жовтня о 14.00 був запланований захід, приурочений Дню Захисника України, проте через керівників адміністрації він не відбудеться.

"Керівниками ОДА дана команда комісару ОВК не виділяти залу в будинку офіцерів що було виконано ОВК. Була категорична відмова на лист Чернівецької обласної ради щодо виділення залу для проведення урочистих та нагороджень. Пояснення одне – якщо не буде приймати участь ОДА, то заходу не буде. Тепер шановні захисники думайте та аналізуйте яка виконавча влада та кого вона працює,звичайно на патріотів а на ворогів України. Тому пряма вина голови ОДА та керівника апарату ОДА Нежурбіди С.І.", – написав Чернишов.

Водночас він зазначив, що вказаний захід проведуть 14 жовтня о 12.00 на Центральній площі Чернівців.



Водночас прес-служба Чернівецької ОДА у своєму повідомленні вказала, що керівники "будинку з левами" "ніколи не перешкоджали діяльності громадських організацій, об’єднань та рухів у краї".

"Так само і у випадку ініціативи буковинських активістів щодо проведення заходу з нагоди Дня захисника України", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інформація, оприлюднена Дмитром Чернишовим, не відповідає дійсності.



"По-перше, Чернівецька ОДА не ухвалює рішень щодо виділення залу у Будинку офіцерів.

По-друге, Чернівецька ОДА вітає та підтримує ініціативи громадських організацій краю щодо вшанування і засвідчення глибокої поваги Героям України.

Крім того, обласна державна адміністрація готує низку заходів просвітницького характеру, оскільки День захисника України передусім є нагодою згадати звитяги попередніх поколінь, представники яких своїм героїзмом і жертовністю здобували та відстоювали свободу і незалежність України", – повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.

Водночас у прес-службі Чернівецького обласного військкомату дали офіційну відповідь щодо цієї ситуації:

"Ніяких вказівок щодо не проведення заходів, заборону виділення Будинку офіцерів, в тому числі від ОДА ОВК не отримував. Заходи щодо відзначення Дня Захисника України будуть проводитися згідно визначеного плану. Гарнізонний Будинок офіцерів - є установою ЗСУ, порядок його роботи регламентується відповідно до вимог відповідних керівних документів. Прохання, при публікації подавати достовірну, об'єктивну інформацію", – повідомила прес-секретар Чернівецького ОВК Тетяна Попович.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Адміністрація Трампа звільнила половину співробітників Інституту миру США
Шпинат щодня: користь чи шкода для здоров'я?
Війська РФ за ніч і ранок 44 рази обстрілювали прикордоння Сумщини, є поранений
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
Пенсії, виплати ВПО, субсидії, тарифи: що зміниться з 1 квітня
У Міноборони створили управління космічної політики
Як виглядала Резиденція митрополитів майже століття тому – фото
Кліщі навіть на метр до вас не підповзуть: ось що потрібно зробити перед виходом на вулицю

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм