Запалив цигарку та заснув: на Буковині у пожежі загинув чоловік

Новини Чернівців / новини
989
0
Запалив цигарку та заснув: на Буковині у пожежі загинув чоловік

25 вересня до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в покинутому житловому будинку в селі Оршівці Кіцманського району.

Про це повідомляє пресслужба УДСНС в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Так як в будинку ніхто не проживав, в ньому облаштували тимчасовий прихисток люди без постійного місця проживання. Саме необережність при поводженні з вогнем безхатченка і призвела до пожежі. Чоловік запалив цигарку та заснув.

Недопалок впав на речі та спричинив їх загорання. Пожежу виявили сусіди, вже тоді коли вогнем було охоплено практично всю будівлю. На момент виявлення пожежі її площа склала 80 кв. м.

Для ліквідації пожежі було направлено вогнеборців 9 державної пожежно-рятувальної частини міста Кіцмань. Рятувальники в середині будинку виявили тіло чоловіка вже без ознак життя.

На жаль, через запізніле виявлення та повідомлення про пожежу, врятувати життя людині не було змоги. На даний час тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу до центральної районної лікарні міста Кіцмань для остаточного встановлення причин смерті.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції