RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Хто головний контрабандист України?»: Москаль поскаржився Зеленському на бізнесмена з Буковини

«Хто головний контрабандист України?»: Москаль поскаржився Зеленському на бізнесмена з Буковини

Екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль поскаржився президентові Володимиру Зеленському на відомого бізнесмена з Буковини Іллю Павлюка, називаючи його причетним до контрабандних оборудок.

Про це Москаль повідомив на власній сторінці у Facebook, пише molbuk.ua



Екс-голова ОДА зауважив, що минулого тижня Міхеіл Саакашвілі на одному з телеканалів, говорячи про "головного контрабандиста України", "чітко вказав на Іллю Павлюка".

"Який, до речі, пане Президенте, є Вашим товаришем, другом та братом, а також саме тією людиною, яка протягом багатьох років приносила сумки з грошима на розвиток "Студія "95 квартал", була основним спонсором Вашої президентської компанії, а також спонсором Партії "СЛУГА НАРОДУ" на виборах до Верховної Ради України", – написав Геннадій Москаль.

Екс-посадовець цікавиться у президента, чому в нього не виникло запитань, "звідки у людини, яка ніколи ніде не працювала, взялися такі великі гроші, які він роздає наліво та направо?".

"Ілля Павлюк має так зване "поганяйло""Курятник". Це від того, що він колись купив невеличку птахоферму у Чернівецькій області, де було всього 10 курей. Але завдяки контрабандному ввозу курятини з країн ЄС, він через начебто власну продукцію легалізував сотні тисяч тон контрабандної курятини. Також І. Павлюком було засновано три фірми — ТОВ "Букпромсервіс", ТОВ "Вісбо" та ТОВ "Грінтес".

Дані фірми за 2011 рік завезли в Україну контрабанди на суму, що в кілька разів перевищує бюджет Чернівецької області. Водночас, за даними Державної податкової служби України, дані ТОВ сплатили податків до державного та місцевого бюджету в таких розмірах:

ТОВ “Букпромсервіс”, до державного бюджету України – 141 грн. 32 коп., до місцевого бюджету Чернівецької області – 3 грн.20 коп.; ТОВ “Вісбо” до державного бюджету – 180 грн. 09 коп., до місцевого – 2 грн. 49 коп; ТОВ “Грінтес” до державного бюджету – 0,00 грн; до місцевого – 51 коп.

Наразі відомі дев’ять схем незаконного ввезення товарів на територію України.

Одна зі схем, за якою й працює Ілля Павлюк – це підміна інвойсів. Спочатку товар завозиться на ліцензійні склади — це село Дорнешти Сучавського повіту (Румунія), м. Томашів, Люблянського воєводства (Польща), а також ліцензійні склади в Угорщині, Молдові та Придністров’ї . Ліцензійні склади і митниці даних країн оформлюють правильні інвойси, в яких вказується фактичне найменування товару, його ціна та кількість. Але фірми, які належать І. Павлюку, при заїзді на територію України на нейтральній смузі міняють інвойси, в яких, незважаючи на реальне найменування продукції, постійно вказується одна і та сама товарна позиція — гіпсокартон".

В 2011 році, коли я працював на посаді першого заступника голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, я направив 50 депутатських запитів та звернень щодо вкрай негативної ситуації на митницях України. В своїх зверненнях до Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України, Державної митної служби України, Податкової міліції, я просив зробити дуже просту річ, яка поклала б на лопатки всю контрабанду в Україні. А саме — по наведених мною фактах порушити кримінальні провадження, в ході яких провести звірку розмитнених товарів на території України з митницями Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Молдови. Однак цього зроблено не було, і контрабанда як процвітала так і процвітає"
, – написав у своєму зверненні Москаль.



Екс-голова Закарпатської ОДА повідомив також, що раніше на його прохання Антикорупційне бюро Румунії надало йому 50 інвойсів щодо вивезення з Румунії товару фірмами, підконтрольними Іллі Павлюку.

"Частина зазначених інвойсів була опублікована мною на моєму офіційному сайті, однак незважаючи на це – кримінальні справи порушені не були, звірку між митницями так ніхто і не зробив", – повідомив Г. Москаль, зауваживши, що він просить вважати цю інформацію повідомленням про вчинення кримінального правопорушення Іллею Павлюком.

Нагадаємо, Ілля Павлюк – бізнесмен, уродженець Чернівецької області. У розслідуванні Bihus.Info його називають керівником однієї з "тіньових" груп впливу в передвиборчому штабі Володимира Зеленського.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Микола Кобилюк
7-07-2020, 19:39
Коментарів 0 Переглядів 8 696


Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.