На Буковині відновили рух транспорту на аварійному мості, через який оголошували надзвичайну ситуацію

Новини Чернівців / топ новини
3 768
0
На Буковині відновили рух транспорту на аварійному мості, через який оголошували надзвичайну ситуацію

У Чернівецькій області відновлено рух транспорту через тимчасовий аварійний міст через річку Прут, який минулого тижня зазнав значного пошкодження.

Про це голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук повідомив у прямому ефірі у Facebook, пише molbuk.ua



За його словами, технічний міст між селами Маршинці Новоселицького району та Лунка Герцаївського району, який минулого тижня був пошкоджений, відремонтували 25 травня.

"Знову автомобільний рух можливий цим тимчасовим мостом", – сказав голова ОДА.

Він також наголосив, що амбітною ціллю обласної влади Буковини є спорудження "нового потужного мосту", а не ремонт цієї тимчасової споруди.

Раніше повідомлялося, що неподалік села Маршинці на Буковині стався зсув ґрунту при заїзді на міст. Через це районні комісії з ТЕБ та НС оголосили надзвичайну ситуацію об’єктового типу.

Нагадаємо, жителі Герцаївського та Новоселицького районів вже понад 11 років очікують на реконструкцію моста, що був зруйнований стихією 2008 року. З приходом кожної нової влади чиновники "били себе в груди" з обіцянками якнайшвидше відновити транспортне сполучення між двома районами. За цей період вартість запланованих робіт зростала в геометричній прогресії, але до реальної справи не доходило. Натомість місцеві жителі чули і бачили тільки чиновницькі обіцянки, популістські погрози місцевим посадовцям, що "полетять голови" і вже традиційну безвідповідальність.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
11 490
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
6 559
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 553
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 491
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
2 607
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 370
На Буковині прощаються з прикордонником Костянтином Руснаком
2 212
Буковину накриють зливи, град і шквальний вітер: оголосили штормове попередження
1 599
Від напівпідвалу до квартири за 500 доларів: як студент шукав житло в Чернівцях
1 554
Гендиректорці Чернівецької обласної психіатричної лікарні присвоїли звання «Заслужений лікар України»
1 538