У Чернівцях обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки на сьогоднішньому засіданні ухвалила рішення про продовження карантинних обмежень на території Буковини.
Копію протоколу цієї комісії на своїй сторінці у Facebook опублікував голова Сторожинецької районної державної адміністрації Дмитро Балінов. Також протокол з’явився на офіційному сайті Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua
Згідно з протоколом на Буковині вирішили заборонити:
– перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, в тому числі виготовлених самостійно;
– переміщення групою осіб у кількості більше, ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14-річного віку батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;
- перебування у громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів (...);
– відвідування закладів освіти її здобувачами;
– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів держвлади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю) (...);
– роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.
– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема, пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.
Також на період карантину забороняється закладам охорони здоров’я проводити планові заходи з госпіталізації та проводити планові операції, крім:
– надання медичної допомоги внаслідок ускладнення перебігу вагітності та пологів;
– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
– надання медичної допомоги у спецвідділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкозахворюваністю;
– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації та планових операцій, якщо внаслідок перенесення існує значний ризик для життя.
Водночас дозволяється:
1. провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності інкасацій та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, надання в оренду, техобслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, техобслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, ремонту офісної і комп’ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів домашнього вжитку, надання послуг хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, робіт із збирання і заготівлі відходів, діяльності кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема, захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту (...).
2. торговельна діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки або видачі замовлень по місцю здійснення господарської діяльності за умови за умови забезпечення персоналу (зокрема, захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту (...).
3. діяльність закладів розміщення, в яких проживають медпрацівники та особи в обсервації, а також інші особи, відповідно до рішення обласної комісії з ТЕБ та НС.
4. діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (...).
5. діяльність підприємств, які працюють у галузі ЗМІ, зокрема, точок продажу преси, друкарень, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань, а також телерадіокомпаній, афільованих з ними організацій, які забезпечують їх повноцінне функціонування, зокрема виробництво контенту, а також інших суб’єктів у сфері масової інформації та доставку контенту до телеглядача (...).
6. здійснення журналістами та іншими працівниками ЗМІ телевізійної зйомки, виробництва телепродукту, іншої журналістської діяльності, зокрема, на вулицях населених пунктів, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів держвлади тощо, за умови обмеження кількості осіб, які задіяні для виробництва телепродукту в одному місці, не більше 50 осіб (...).
7. діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram