У Чернівецькій області споживачі заборгували за газ майже пів мільярда гривень

Новини Чернівців
1 517
0
У Чернівецькій області споживачі заборгували за газ майже пів мільярда гривень


Платежі за газ в Чернівецькій області зменшились на чверть.

Про це повідомляють у "Чернівцігаз збут".



Наразі загальний борг буковинців за газ станом на початок квітня 2020 року становив майже 460 млн грн.

Розрахунки клієнтів за спожитий газ значно погіршилися з моменту запровадження карантину.

У березні 2020 року за газ сплатили лише 62% споживачів Буковини. У 28,8% клієнтів (67,3 тис. споживачів) борг за газ перевищує 2 000 грн.

У "Чернівцігаз збут" нагадують, запроваджений Кабінетом міністрів України карантин не звільняє від виконання обов’язків з оплати за фактично спожитий газ. Значна частина населення отримує готівкою пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг і зобов’язана ці кошти використовувати за їх цільовим призначенням.

"На даний час дійсно складна ситуація в країні й ми з розумінням ставимося до цього. Відповідно до постанови КМУ № 211 від 11.03.2020р. встановлені відповідні обмежувальні заходи, зокрема в частині заборони припинення надання комунальних послуг на строк дії карантину та протягом 30 днів з дня його скасування, однак обов’язок сплачувати за житлово-комунальні послуги не скасовували. Отже, просимо всіх наших клієнтів, в особливості клієнтів які вирішили взагалі не сплачувати за газ у період карантину — розрахуватися. Звертаємо увагу, що за спожитий газ, в будь-якому разі доведеться сплатити. Тому радимо не накопичувати борги і розраховуватися за газ вчасно та в повному обсязі", - пояснює директорка ТОВ "Чернівцігаз Збут" Катерина Параска.

Зниженню рівня заборгованості сприяє й зменшення ціни на газ у квітні на 14,3%. Варто зауважити, що в поточному опалювальному сезоні вартість газу знизилася на 22% від ціни минулорічного опалювального періоду.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
"Ми чудом вціліли": ветеран із Чернівців - про нічну атаку та порятунок родини - відео
8 049
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
6 339
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
5 679
Атака РФ на Буковину: Запаранюк скликав екстрену комісію - що ухвалили
5 264
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
4 268
У центрі Чернівців біля університету оселилася родина лисиць
3 781
Брали котиків і песиків: як чернівчани ховалися в укритті ЧНУ під час атаки РФ - фото
3 412
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 372
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 052
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 883