У Чернівцях сімейним лікарям доплатять 5 тис грн до зарплати, - Каспрук

Новини Чернівців / новини
1 302
0
У Чернівцях сімейним лікарям доплатять 5 тис грн до зарплати, - Каспрук

У Чернівцях сімейним лікарям доплатять до зарплати по 5 тисяч гривень.

Про це у прямому ефірі у Facebook повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук, пише molbuk.ua



"Підписав сьогодні розпорядження про матеріальне стимулювання сімейних лікарів і всіх, хто працює з коронавірусом в первинній ланці медицини, у поліклініках. Хто працює у медичних бригадах, які беруть аналізи у хворих чи потенційно хворих, хто має безпосередній контакт. Так само, до тих коштів, які обіцяє уряд, які обіцяє НСЗУ, до основної зарплати лікарі отримають винагороду у розмірі 5 тис грн, середній медичний персонал - 3,5 тис грн, молодший медичний та інший персонал - 2 тис грн", - сказав Каспрук.

Медичні працівники, які задіяні в роботі з коронавірусом, але не мають безпосереднього контакту з хворими доплати становитимуть від трьох до одної тисячі гривень.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: