Туристичний сайт discoverukraine.com.ua презентував 5 найкрасивіших перлин ратушних міст України. Тут стародавні вежі, які ваблять туристів курантами. Ратуша Чернівців теж потрапила до списку, пише molbuk.ua.
Львівська ратуша належить до спадщини ЮНЕСКО. Вежа має 65 метрів і є найвищою в країні.
Чернівецька ратуша має одразу аж два годинники. А з її вежі сурмач щодня виконує “Марічку”.
Із ратуші в Дрогобичі відкривається прекрасна панорама. Це споруда у стилі класицизм з елементами еклектики, збудована у 20-х роках ХХ століття. У будівлі Снятинської ратуші працює три музеї. Вона поступається за висотою лише Львівській ратуші. Годинник на ратушній вежі кожні 15 хвилин сповіщає мелодійним дзвоном жителів міста про час, циферблати якого розміщені з чотирьох сторін.
Бучацька має унікальне оздоблення. Споруда в стилі рококо була зведена у 1751 році завдяки активній фінансовій підтримці графа Миколая Потоцького. Збудували її на на головній Ринковій площі всього за один рік.
Ратуші будували в містах, що не мали магдебурзького права. Нині в них засідає міське самоврядування. А ще тут місто, як на долоні, і найкращі заходи сонця.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.