BMW спалахнуло під час руху, а в Mazda згорів акумулятор: за добу на Буковині сталися дві пожежі в авто

Новини Чернівців / пригоди
1 313
0
BMW спалахнуло під час руху, а в Mazda згорів акумулятор: за добу на Буковині сталися дві пожежі в авто

На Буковині впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували дві пожежі в автомобіля.

Так, 16 грудня о 09.17 житель смт Глибока повідомив про загорання в його легковому автомобілі Mazda, розповіли у пресслужбі ДСНС області.



Чоловік у гаражі на території свого домогосподарства заряджав автомобільну акумуляторну батарею. Внаслідок короткого замкнення електромережі відбулося загорання пристрою. На момент прибуття вогнеборців вогонь розповсюдився по автівці й охопив гараж. Площа пожежі складала 60 кв. м.

У цих самих межах пожежу було й ліквідовано, при цьому врятовано від знищення будівлю гаражу. Проте у цій пожежі вогонь знищив сам легковий автомобіль, документи на нього, частково покриття гаражу та речі домашнього вжитку.

BMW спалахнуло під час руху, а в Mazda згорів акумулятор: за добу на Буковині сталися дві пожежі в авто

Того ж дня у с. Опришени Глибоцького району під час руху загорівся легковий автомобіль BMW. Водій з’їхав на узбіччя дороги, зупинився й одразу зателефонував до Служби порятунку.

Пожежу рятувальники ліквідували на площі 5 кв.м, врятувавши при цьому від знищення весь автомобіль. Тут вогонь знищив моторний відсік авто й документи та пошкодив салон автомобіля. Причина пожежі встановлюється.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим