RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » Які висновки Україна має зробити з Нормандської зустрічі – точка зору

Які висновки Україна має зробити з Нормандської зустрічі – точка зору

"Нормандська зустріч" у Парижі продемонструвала, що російський президент Путін не має намірів йти на кардинальні кроки, які допоможуть відновити мир на українських територіях.

Таку думку в коментарі кореспонденту molbuk.ua висловив політолог Ігор Буркут.



Він, зокрема, зауважив, що наразі складно робити висновки із зустрічі президентів, адже офіційного документу за її підсумками не оприлюднювали.

Читайте також: Нормандська зустріч: про що Зеленський домовився із Путіним у Парижі

"З того, що я побачив, можна робити діаметрально протилежні висновки. Як правило, з подібними документами таке і буває. Адже одна річ – радянсько-німецький пакт про ненапад, зовсім інша – секретний протокол до того пакту", – сказав Ігор Буркут.

"Я боюся, що тут могли бути досягнуті певні непублічні угоди, про які дізнаються, можливо лише наші нащадки. Але те, що Путін в хорошому настрої звідти їхав, мене дуже тривожить", – продовжив політолог.

Ігор Буркут вважає, що "нормандська зустріч" не була перенасичена конкретикою.

Які висновки Україна має зробити з Нормандської зустрічі – точка зору


"Розмови про те, що до кінця року стрілянина припиниться, ми вже неодноразово чули. Про те, що буде розведення військ ще на трьох ділянках – та вже ж порозводили! І що ми бачимо? Це не розведення, а "відведення" українських військ, замість яких приходять росіяни", – сказав він.

"Дуже неприємна річ з обміном "всіх на всіх", як було сказано. Українська сторона назвала одні цифри, російська – значно менші. І, виходячи з тієї інформації, яку оприлюднила СБУ, кількість українців, які знаходяться у полоні у так званих "ДНР/ЛНР", а також у самій Росії та Криму, значно більша, ніж декларують у Москві", – додав політолог.

Буркут вважає, що "Путін у своєму репертуарі не збирається йти ні на які кардинальні зміни для покращення ситуації в Україні".

"Він не буде цього робити. А гра продовжується. При чому, шулерська гра", – продовжив політолог.

Разом з тим, Ігор Григорович стривожений тим, що під час вчорашньої зустрічі в Парижі не піднімалося питання Криму.

"А це – дуже неприємний симптом. Що для Путіна найважливіше? Зняття санкцій. Видно, що він задоволений тим, що Німеччина і Франція сприймають його позицію конструктивно. Але санкції вводилися після анексії Криму. Постає питання – а що змінилося, чому така його реакція? Чи не було там за спиною вирішено щось неприємне для України?", – сказав І. Буркут.

Політолог зауважив, що в день "Нормандської зустрічі" на сході України загинули троє наших бійців.

"Так не робиться. Сторони, які справді говорять про мир, мають хоча б якось, хоча б один день себе пристойно вести. А тут російські диверсійні групи мінують території...", – обурюється Ігор Буркут.

На його думку, українці, які вийшли на маніфестації в Києві та інших містах України, відіграли неабияку роль, яка позначилась на заявах та поведінці українського президента у Парижі.

"У мене нема оптимізму щодо цих зустрічей. Але нема й особливого песимізму, адже могло бути й гірше. Дуже добре, що українці вийшли на маніфестації "Ні капітуляції". Вони показали, що сотні тисяч людей в Україні не дадуть повністю все зрадити", – сказав політолог.

Окрім того, Буркут розкритикував роботу прес-служби Зеленського.

"Вони показали, що у Зеленського такі ж безпорадні спеціалісти з інформаційної політики, як були і в Порошенка. Вони також програють все і вся. Бо якби у Зеленського був хоча б один більш-менш розумний фахівець, то зараз він би використав оці масові заходи на користь самого Зеленського. Він би сказав: "Ви подивіться, як народ підтримує свого президента, показуючи йому, що він захищає Україну!". Цього не зробили. Тому блогер Карл Волох запропонував нинішню прес-секретарку Юлію Мендель відправити у відставку, а на її місце призначити самого Ігоря Коломойського", – зауважив політолог.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Микола Кобилюк
10-12-2019, 14:06
Коментарів 0 Переглядів 2 428

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.