Новий рік можна відсвяткувати у старовинному замку з привидами, лабіринтах печери "Млинки", покататися на оленях у Лапландії, побувати в Парижі чи Відні. Все залежить від бажання і матеріальних можливостей.
Замість традиційного просиджування новорічної ночі біля телевізора можна насолодитися зимовою природою, покататися на санчатах або лижах, скуштувати домашні настоянки і гуцульські страви, йдеться у публікації "Молодий буковинець".
Прикрасили ялинку на поляні"Ми з чоловіком і друзями вже двічі зустрічали Новий рік у Карпатах. Дуже сподобалося, отож цього року знову туди їдемо. Заздалегідь замовляємо місця у готелі. Беремо із собою новорічні іграшки та гірлянди, якими прикрашаємо зелену ялинку на лісовій галявині, – розповіла чернівчанка Анастасія Козак. – Новорічну ніч проводимо у ресторані, що при готелі. Збираються зовсім незнайомі люди, які танцюють, співають, проводять жартівливі конкурси. Потім йдемо гуртом кататися з гори на великих санчатах. Такий відпочинок на три дні обійдеться у 6000 гривень на двох".
Новий рік можна зустріти у гуцульському селі Криворівня, де знімався відомий фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". За три дні відпочинку треба заплатити до 3000 гривень. Проживання у сільських садибах. На новорічному столі будуть салат олів’є, холодець, юшка з білих грибів, бануш із бринзою та шкварками, голубці, вареники на пару, узвар, медовуха, домашнє вино.
Новорічну ніч можна провести у старовинному Олеському замку, де бродять привиди. Провести старий рік пострілом із середньовічної гармати і келихом шампанського, а новий зустріти в ресторані, який розташований у підземеллі. У святковій програмі – прийом у князя, катання на кареті, лицарські бої, танці до ранку. Це коштуватиме 1500 гривень.
Цікаво буде зустріти Новий рік по-угорськи в селі Четфалва на Закарпатті. Скуштувати незвичайні страви: новорічний салат чоломад, бульйон із чігою, перкельт (свинина, тушкована з червоним перцем, – авт.) з гарнірами нокедлі й торгоня. Спробувати палинки, продегустувати найкращі марочні вина у старовинних підвалах. Відвідати Мукачівський замок і палац Шенборнів, скупатися в термальному басейні, лікувальних "Джерелах краси".
Екстремали можуть провести новорічну ніч в лабіринтах однієї з найкрасивіших гіпсових печер "Млинки", що в містечку Чортків на Тернопільщині. Пройти та проповзти вузькими ходами, помилуватися різнокольоровими кристалами, зустріти кажанів, пригубити шампанського в гроті…Таке не забудеться ніколи.
Шампанське – під зеленими пальмами Дуже багато пропозицій зустріти Новий рік в одній з європейських столиць. Будапешт, Варшава, Белград, Софія, Прага, Амстердам, Відень… Новорічної ночі можна буде почути бій курантів біля Ейфелевої вежі або Бранденбурзьких воріт, насолодитися барвистими святковими вітринами. Вартість таких новорічних турів – від 3000 до 6000 гривень. У цю суму входить проїзд, проживання, харчування, екскурсійна програма.
Популярністю користуються й новорічні тури до Туреччини, Єгипту, Таїланду, Шрі-Ланки, Балі. Відпустка біля моря обійдеться дорожче, але і спогади про шампанське під зеленими пальмами залишаться назавжди.
Ідеальна новорічна атмосфера для відпочинку буде в Норвегії, Швейцарії, Швеції, проте таке святкування теж не з дешевих.
Щоби подарувати справжню казку собі та рідним, можна поїхати всією сім’єю до Фінляндії, де в Лапландії, за легендою, живе Санта Клаус. Покататися на оленях і собаках хаскі, якщо пощастить, побачити північне сяйво. За це задоволення доведеться заплатити 675 євро. Включено авіапереліт, проживання в готелі, сніданки, екскурсії.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
30-11-2019, 21:39
0
2 358