ДТП із швидкою на Буковині: прокуратура передала обвинувачення до суду

Новини Чернівців / новини
1 157
0
ДТП із швидкою на Буковині: прокуратура передала обвинувачення до суду

На Буковині прокуратура передала до суду обвинувачення щодо водія, який спричинив ДТП з каретою швидкої та позашляховиком.

Про це повідомляє Сторожинець.Info



Сторожинецькою місцевою прокуратурою затверджено та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно мешканця села Лукавці Вижницького району, який підозрюється в порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

За версією слідства, громадянин С., керуючи технічно справним транспортним засобом, не врахувавши дорожньої обстановки та проявивши неуважність, допустив зіткнення з двома автомобілями, одна з яких – карета швидкої медичної допомоги, внаслідок чого одному з пасажирів спричинено середньої тяжкості тілесні ушкодження, що призвели до тривалого розладу.

ДТП за участі трьох автомобілів – легковика Шкода, позашляховика Тойота та карети швидкої допомоги сталась 30 вересня 2019 року.

Тойота та “швидка” рухалися в напрямку Сторожинця. Назустріч їм рухалася Шкода.

ДТП із швидкою на Буковині: прокуратура передала обвинувачення до суду

ДТП із швидкою на Буковині: прокуратура передала обвинувачення до суду


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим