Газ у багатоповерхівці відключили, а як вирішити проблему мешканці не знають, особливо якщо це відмовляється робити управитель.
У "Чернівцігазі" надали покрокову інструкцію, пише molbuk.ua
Якщо управитель будинку не хоче укладати договір із газовиками на обслуговування внутрішньобудинкових мереж, тоді це може зробити уповноважена особа з будинку, пояснює прессекретар "Чернівцігазу" Вікторія Голодняк. Покрокова інструкція, як діяти мешканцям.
1. На загальних зборах, мешканці можуть обрати уповноважену особу (із мешканців) або делегувати повноваження управителю, у цьому випадку ПП "Санітарія". Це має бути затверджено відповідним протоколом в довільній формі.
2. Якщо протокол зборів підписаний управителем, уповноваженій особі необхідно мати при собі відповідний протокол та документ, який засвідчує особу.
Якщо протокол не підписаний управителем, тоді уповноважена особа при зверненні у "Чернівцігаз" має мати при собі протокол загальних зборів, документ, який засвідчує особу та копії свідоцтв права власності мешканців, які підписали протокол.
Якщо мешканці будинку приймуть рішення делегувати повноваження управителю будинку, останній зобов'язаний виконувати покладені на нього повноваження.
3. Управитель/уповноважена особа має звернутися до "Чернівцігазу" задля підписання акту балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін. Після цього за заявою, для ознайомлення управителю/уповноваженій особі надається кошторис на виконання робіт. Також підписується договір технічного обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів та газового обладнання, відповідно до яких здійснюється оплата послуг.
4. За роз’ясненнями та з усіма документами потрібно звертатися у Центр обслуговування клієнтів за адресою вулиця Головна, 243.
5. Ремонтні роботи та відновлення газопостачання проводиться тільки після проходження всіх вищезазначених етапів.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram