RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » Колія до Кам’янця і траса до Відня: що обіцяють кандидати у нардепи у Чернівцях

Колія до Кам’янця і траса до Відня: що обіцяють кандидати у нардепи у Чернівцях

Низькі тарифи, високі зарплати та економічна стабільність в Україні – чого лише не понаписували у своїх програмах кандидати у парламентарі.

Про це йдеться у публікації газети "Молодий буковинець".



Ми проаналізували передвиборчі програми всіх кандидатів у нардепи, які балотуються на виборах до Ради від Чернівецької області. Сьогодні пропонуємо ознайомитися із обіцянками претендентів на мандат на 201-му (Чернівці) виборчому окрузі.

Кандидат у нардепи Володимир Дідух-Кобзар вважає головним у своїй діяльності побудову прямого залізничного сполучення "Чернівці – Кам’янець-Подільський" довжиною 35 км. Ще у планах кандидата – будівництво транспортної артерії "Чернівці–Відень".

Інна Кубай, яку на виборах висунула партія "Самопоміч", у своїй програмі вказала, що Чернівці – це місто з європейським обличчям, яке "зараз переживає часи занепаду".

"Причин багато, однією з найбільш фундаментальних проблем є відсутність стратегічного бачення й пріоритетів розвитку міста", – зазначила вона у своїй програмі. Далі вона вказує власні пріоритети в роботі нардепа: реформа держуправління, безпека, боротьба з корупцією тощо. Проте жодної інформації про те, як вона як нардеп-мажоритарник розвиватиме місто, не вказано.

Чинний нардеп та багаторічний екс-мер Чернівців обіцяє в разі обрання його парламентарем, вимагати перевиборів Чернівецької міськради й міського голови, відновити співпрацю міста з міжнародними фінансовими та правозахисними інституціями й фондами, вимагати фінансування з держбюджету на капремонт 14,5 км доріг на території Чернівців, які співпадають з міжнародними трасами і покращать залізничне сполучення. Окрім того, серед обіцянок Федорука – добитися виділення грошей на добудову перинатального центру, ремонт будівлі Чернівецького художнього музею та на завершення реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту "Чернівці" імені Леоніда Каденюка.

Кандидат у нардепи Юрій Андрусяк у своїй програмі вказав, що лобіюватиме економічні, освітні, інфраструктурні інтереси свого рідного міста й Чернівецької області. А висуванець партії "Голос" Максим Кияк зазначив, що серед його головних пріоритетів – збереження культурного та національного різноманіття Чернівців.

"Місто має всі передумови стати одним з найбільш туристично привабливих з позиції туристів. Водночас його надзвичайна молодь не повинна виїжджати в інше місто чи в іншу державу в пошуках кращих перспектив, а залишатися чи повертатися, щоби разом відновлювати колишню велич Чернівців", – повідомив Кияк у своїй програмі.



Самовисуванець Андрій Безбородько обіцяє залучити інвестиції для капітального ремонту доріг, особливо в історичній частині Чернівців, а також залучити гроші для будівництва системи водовідведення на Роші та в Садгорі.

Будувати й ремонтувати магістралі, які з’єднують Чернівці з іншими регіонами України та Євросоюзом, обіцяє і кандидат у нардепи Михайло Яринич. Серед пунктів його програми – використання берегової території річки Прут як повноцінного об’єкта відпочинку, а також відновлення й заміна підземних комунальних мереж міста.

А ось у програмі кандидата від партії "Свобода" Василя Зазуляка немає жодної згадки не те, що про Чернівці, де він балотується у нардепи, а й про нього самого. У тексті є багато пунктів про боротьбу з олігархами, допомогу Збройним силам України та досягнення миру в державі.

Кандидат Валентина Радчук обіцяє докласти зусиль для прийняття мораторію на вивезення лісу-кругляка і дров терміном на 10 років. Також у її пріоритетах – будівництво залізниці з Чернівців до Кам’янця-Подільського та створення привабливого інвестиційного середовища у Чернівцях.

А самовисуванець Валентин Філіпчук у своїй програмі також говорить про туристичну привабливість Буковини, від розвитку якої в регіоні може процвітати малий та середній бізнес.

Представник партії "Хвиля" Ярослав Кирпушко у своїй програмі не згадує про те, як розвивати Чернівці, проте розповідає, як завершити війну, як стати багатими і як створити ефективну державу.

А ось представниця партії Порошенка Наталія Фрунзе обіцяє оновити громадський транспорт, збудувати сміттєпереробний комплекс, а також перетворити Чернівці у доступне місто для людей з особливими потребами. Крім того кандидат вважає, що Чернівці мають стати прогресивним ІТ-містом.

У своїй програмі представник "Батьківщини" Олександр Пуршага повторює тези з "Нового курсу" Юлії Тимошенко про подолання бідності й покращення життя українців. У тексті нема жодних згадок про Чернівці.

Не вважає за необхідне згадувати у своїй програмі про розвиток рідного міста й представник "Опозиційної платформи-За життя", чинний депутат і колишній секретар міськради Віталій Михайлішин. Він лише повторює тези політсили про підвищення соціальних стандартів, досягнення миру в країні та "економічний прагматизм".

Кандидат Ігор Царюченко вважає за не обхідне "очистити Чернівці від засилля "місцевих кланів та розблокувати роботу міської ради".

Водночас представниця партії Володимира Зеленського Олена Лис має намір взяти під особистий контроль проведення медреформи у лікарнях Чернівців. Також вона обіцяє вирішити "сміттєву" проблему в місті, розвивати нову транспортну схему й поступово звільнювати від транспорту центральну частину Чернівців.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Микола Кобилюк
11-07-2019, 08:24
Коментарів 0 Переглядів 2 717

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.