Двоє буковинців увійшли до списку партії Саакашвілі

Новини Чернівців / новини / політика, влада
2 703
0
Двоє буковинців увійшли до списку партії Саакашвілі

Двоє мешканців Чернівецької області увійшли до списку політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі", яка планує балотуватися до Верховної Ради.

Зокрема, у списку партії, опублікованому на сайті ЦВК, зазначені 35-річний Микола Малий із Чернівців та 29-річний Микола Боднар із Кіцманщини, які ідуть у списку під 38 та 60 номером відповідно, пише molbuk.ua.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Зазначається, що Малий Микола Миколайович народився 19 березня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі", проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 38.

Боднар Микола Іванович народився 22 травня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, помічник з безпеки руху заступника начальника депо, вагонне депо "Коломия", член Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі", проживає в селі П’ядиківці Кіцманського району Чернівецької області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 60.

Нагадаємо, вчора Центральна виборча комісія ухвалила рішення про реєстрацію партії "Рух Нових Сил".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим