RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Чернівцям дуже не вистачає піару і доступності»: відомий журналіст поділився враженнями від Буковини

«Чернівцям дуже не вистачає піару і доступності»: відомий журналіст поділився враженнями від Буковини

Красива Хотинська фортеця та історичний центр Чернівців - і водночас вщент розбиті дороги, важкодоступність і брак "родзинки". Такими побачив Чернівці і Буковину відомий журналіст і блогер Денис Казанський, який днями приїздив сюди.

Враженнями від поїздки на Буковину він поділився на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua.



Казанський розповів, що заїхав до Кам'янця-Подільського, Хотина і Чернівців. Він відзначив неабиякий туристичний потенціал цих трьох міст. Проте Буковині, на його думку, бракує нормальної промоції та логістики.

"Хотинська фортеця – одне з найкрасивіших місць в Україні. Вона сподобалася мені навіть більше розкрученого замку в Кам’янці. Але підозрюю, що мільйони співгромадян взагалі не знають про існування Хотина. Там навіть залізниці немає, і поїздом туди не дістатися.

Чернівці цілком могли б стати такою ж "української Європою", як і Львів, і приваблювати мільйони туристів. Львів за минулий рік відвідало 2,7 мільйона. У місті зберігся досить великий і головне цілісний історичний центр. Ймовірно, свою роль тут зіграла відсутність грошей і, як наслідок, хаотичної забудови центру багатоповерхівками і торговими центрами. Цілі вулиці збереглися в первозданному вигляді, і це дуже круто. Але чомусь місто всім цим багатством просто не користується", - ідеться в дописі.



На думку Казанського, Чернівцям, попри багату історію та австро-угорське минуле, бракує "родзинки".

"Якщо у Львові навчилися зводити свою регіональну ідентичність в культ, і це видно на кожному кроці, то в Чернівцях нічого подібного не відчувається. Навіть нормальних сувенірів немає. Взагалі кинулася в очі відверта дивина. Чернівці, як і міста Галичини, до 1918 року були в складі Австро-Угорщини, а до складу УРСР увійшли тільки в 1940-х роках. Начебто, в ментальності мешканців не повинно бути великої різниці від Львова і Франківська. Але відмінності дуже помітні, і це видно за результатами будь-яких виборів і соцопитувань. Чомусь, ментально Чернівці значно ближчі до Вінниці і Хмельницького, а не до колишніх австрійських міст.

Чернівцям дуже не вистачає якісного піару. Мабуть, керівництво просто не вважає за потрібне це робити. А могли б заробляти на туризмі великі гроші. Місто явно не багате, це дуже помітно. Більш-менш доглянутий тільки центр, в іншому – типова провінція з розбитими дорогами і обшарпаним будинками. Гроші у людей лежать буквально під ногами, потрібно тільки навчитися їх брати", - вважає журналіст.

Він також назвав однією з головних проблем області та міста - важкодоступність, погане сполучення з іншими областями.

"Немає ні нормального поїзда, ні нормальної дороги. Від Житомира до Кам'янця тягнеться односмугова дорога, забита фурами і "москвичами", які їдуть в кращому випадку 70-80 кілометрів. Дорожнє покриття більш-менш, але траса йде через села, така їзда з постійною тягучкою і обгонами жахливо втомлює. Це ганебна ситуація, що між обласними центрами досі немає нормальної траси хоча б з двома смугами в один бік. Звичайно ж, їхати такими дорогами – суцільна мука і повторювати цей досвід більше не хочеться. Навряд чи в регіонах можливий якийсь розвиток, поки туди неможливо нормально дістатися", - додав Казанський.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Марина Кавкало
7-05-2019, 18:11
Коментарів 0 Переглядів 2 574


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.