На Буковині громади трьох сіл хочуть приєднатися до ПЦУ

Новини Чернівців
2 446
0
На Буковині громади трьох сіл хочуть приєднатися до ПЦУ


Сьогодні, 10 лютого, релігійні громади трьох сіл Чернівецької області хочуть приєднатися до церкви Православної церкви України.



На збори зібралася релігійна громада жителів села Червона Діброва Глибоцького району.

Питання переходу до ПЦУ обговорює релігійна громада села Михальча Строжинецького району.

Також вирішили приєднатися до числа тих православних християн, які вже увійшли до складу новоствореної ПЦУ, жителі с. Товтри Заставнівського району.

Як відомо, у Чернівецькій області уже вісім церковних громад прийняли рішення про перехід з підпорядкування РПЦ до Православної церкви України.

Першою про такі наміри висловилась громада села Шишківці Кіцманського району 19 грудня 2018 року. Пізніше до ПЦУ перейшли церковні громади сіл Карапчів Вижницького району та Боянчук Застанівського району.

20 січня громада церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Горошівці Заставнівського району ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України.

27 січня рішення про перехід церковної громади до ПЦУ ухвалили в селі Ясени Сторожинецького району, а також парафія села Задубрівка Заставнівського району. Також розірвати стосунки з Московським патріархатом вирішила громада села Васловівці Заставнівського району.

8 січня 2019 року архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій на прес-конференції повідомив про наміри ще 15 церковних громад Чернівецької області перейти до ПЦУ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим