У минулому році за ознаками корупційних правопорушень було зареєстровано 29 кримінальних проваджень.
Про це на брифінгу повідомив начальник УСБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук, пише molbuk.ua
"Оголошено про підозру 16-ом особам, засуджено 11. Зокрема було проведено спецоперацію із затриманням на гарячому під час одержання неправомірної вигоди заступника начальника Дністровсько-Прутського басейного управління водних ресурсів, одного з керівників Чернівецького міського відділу управління державної міграційної служби, начальника державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області, начальника підрозділу головного управління державного кадастру у Чернівецькій області, помічника судді Господарського судду у Чернівецькій області, слідчого Слідчого управління у Чернівецькій області, двох інспекторів управління патрульної поліції у Чернівецькій області, чотирьо інспекторів Чернівецького прикордонного загодну Державної прикордонної служби України, головного державного інспектора митного поста Вадул Сірет, старшого державного виконавця Державної виконавчої служби, адвоката, який виступав посередником у передачі неправомірної вигоди, голову сільської ради та інших", - повідомив Руслан Сторожук.
"Зокрема хочу зупинитися на випадку затримання двох інспекторів поліції, які вимагали від жителя Чернівців 600 доларів. За цю суму інсектори сприяли його безпроблемному перетину меж області трьох тонн спирту, який не мав відповідних документів. Під час затримання зловмисники намагалися ще й втекти. Наразі триває досудове розслідування. Про хід розслідування ми будемо інформувати додатково", - наголосив начальник УСБУ в Чернівецькій області.
Руслан Сторожук зазначив, що у переважній більшості вирок суду призначається у вигляді штрафу.
"Саме так покарано заступника військового комісара Чернівецького міського військового комісаріату. Його було затримано на гарячому службовому приміщені, під час отримання хабара у розмірі 2000 доларів за сприяння двом громадянам Буковини в ухиленні від призову на строкову службу. А також за те, що в подальшому їх не будуть розшукувати. Штраф, здається, був 25 тисяч гривень. Тобто штраф виявився меншим, аніж та сума, яку він вимагав та отримав від хабародавців", - розповів Руслан Сторожук.
Тому він наголосив, що міри покарання потрібно зробити більш жорсткими, щоб кожен корупціонер відчував силу українського закону і невідворотність покарання.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
17-01-2019, 20:16
0
1 409