RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях обрали найкращих студентів ЧНУ

У Чернівцях обрали найкращих студентів ЧНУ

У Чернівцях у палаці "Академічний" обрали найкращих студентів Чернівецького національного університету.

Як повідомляє molbuk.ua, цього року за титул змагалися 12 конкурсантів, які пройшли у відбірковий тур.

За підсумками трьох конкурсів, почасне звання кращих студентів ЧНУ здобули – Євгенія Іпатій (Філологічний факультет) та Богдан Волковинський (Факультет математики та інформатики).

У Чернівцях обрали найкращих студентів ЧНУ


Богдан Волковинський
навчається на третьому курсі факультету математики та інформатики, майбутній програміст. Хлопець каже, що навіть наступного дня після конкурсу його переповнювали емоції: "Мене продовжують вітати друзі у соцмережах. Пишуть, що були переконані, що переможу, бо мені не було рівних, хоча сам я так не вважаю. Кожен із фіналістів конкурсу заслуговував на перемогу".

Богдану запропонував взяти участь у півфіналі університетського конкурсу заступник декана: "Я прийшов додому і спочатку не був впевнений, чи гідно зможу представити факультет, хвилювався, але все ж наважився. Тепер знаю, що недарма".

Студенту вдається поєднувати навчання із заняттями з вокалу та хобі – фотографією. "В учасника має бути середній бал не менше чотирьох, але я добре навчаюсь. Ще у шкільні роки доводилося жертвувати уроками інформатики, бо займався у музичній школі. Погано уявляв, що таке програмування, але розумію, що обрав свій факультет. Хотів би займатися музикою професійно, а програмування буде для душі", – каже.

Зараз хлопець відвідує вокальну студію "Роси", керівником якої є Ірина Журавець: "Побачив оголошення і вирішив спробувати сили. Гадаю, що перше прослуховування було провальним, але, можливо, керівник студії таки запримітила щось у мені".

"Обожнюю ще й фотографувати. У мене, на жаль, немає професійного фотоапарата, поки роблю знімки на телефон. Друзі від них у захваті, кажуть, що в мене талант",– говорить Богдан.

"Поєднувати і навчання, і заняття з музики та хобі буває часом дуже важко, але коли друзі кличуть гуляти, то ніколи їм не відмовляю, адже вони завжди підтримують мене. Вважаю, щоб без їхньої підтримки не виграв би конкурс", – додає студент.

Як розповідає Богдан, він неабияк готувався до фіналу: "Продумував нове представлення, а щодо пісні, то навіть радився із керівником вокальної студії Іриною Журавець. Моя одногрупниця Міхаелла Гаврилюк зі своїм другом для цієї пісні створили хореографічну постановку. Я безмежно їй вдячний. Я хотів перемогти, і так сталося".

"Перед фіналом навіть довелось пожертвувати сном: лягав спати вже за північ, а прокидався – дуже рано. Перейшов на каву, яку досі не пив. Щодо навчання, то пропустив чимало лабораторних, але пообіцяв викладачам, що обов’язково все здам", – розповідає Богдан.

"На факультеті продовжують всі вітати мене, але я не вважаю себе зіркою. У нас навіть є дошка, де висять фото переможців конкурсу. Тепер там і моє".

Студентка року ЧНУ Євгенія Іпатій навчається на третьому курсі філологічного факультету. Паралельно заочно здобуває фах музиканта.

"Я хотіла перемогти, але не була впевнена на всі 100 відсотків. Багато було сильних конкурсантів, які мали і свою родзинку: хтось чудово танцював, співав, а хтось гарно декламував", – говорить переможниця.

"На велику сцену вийшла не вперше. Беру участь у музичних конкурсах ще з 2015. Є всеукраїнські перемоги і навіть міжнародні", – розповідає студентка.

Перед конкурсом, як зазначає Євгенія, були неабиякі хвилювання: "Дівчата з нашого факультету кілька років поспіль стають найкращими. Не вірила, що цього року також переможу. Та все ж перемогу таки виборола".

"У півфіналі найбільше хвилювалась за конкурс на логіку. Думала, що не відповім на запитання, але впоралась. Найлегше вдалось продемонструвати власний талант, але у півфіналі трапився казус із мікрофоном: погано було чути деякі слова пісні", – говорить дівчина.

"Якщо говорити про підготовку до самого фіналу, то дні минали, ніби хвилини. Навіть захворіла. Навчання відійшло на другий план, зараз доведеться все доганяти, але викладачі відпускали на репетиції", – каже переможниця.

Євгенію у фіналі підтримували друзі та весь факультет: "З організацією найбільше допомагала мама, яка, так само, як і я тепер, співала. Вона, напевно, і прищепила мені любов до української пісні. Також допомагала неабияк перед виступом і заступник декана Світлана Шабат-Савка".

"Ще перед церемонією нагородження не знала, чи переможу. Стою і бачу, що всім вже вручили нагороди. В усіх букети і квіти, подарунки. Залишилась одна я. Подумки сказала собі: поки не оголосять прізвища, доти не повірю. Але все справдилось", – каже студентка.

"Дуже рада, що все ж не побоялась і взяла участь у конкурсі. Я виклалась на всі сто відсотків, щоб достойно представити факультет. Також хотіла показати всю красу української пісні", – додала Євгенія Іпатій.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: MariaH
15-11-2018, 19:58
Коментарів 0 Переглядів 2 925


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.