У Чернівцях директор департаменту житлово-комунального господарства, депутат міської ради від "Рідного міста" Володимир Бешлей вдався до нецензурних висловлювань у спілкуванні з користувачем Facebook у коментарях до свого допису.
Це сталося у ніч на 10 листопада, пише molbuk.ua
Зокрема, до редакції molbuk.ua звернулись чернівчани, які повідомили про неетичну поведінку депутата й чиновника у Facebook.
"А як ви вважаєте, директор ДЖКГ має право ось так спілкуватися з людиною?", - повідомила Ірина Балан, опублікувавши скріншот однієї з гілок коментарів під дописом Бешлея.
У своєму пості чиновник повідомив про небайдужих жителів міста з вулиці Канівської, які презентували Бешлею та секретарю міської ради Василю Продану подарунки - термобілизну
"Виявилось, що це родина підприємців Щербакових переживає, щоб ми з Василем Сафроновичем були в теплі))) Презентували нам подарунки - термобілизну. Розчулило! Дякую за турботу!", - написав Володимир Бешлей.
Один з Facebook-користувачів, Dmytro Semenov, поцікавився у коментарі в посадовця: "Перепрошую, це фото на вулиці Канівській, чи я щось дезорієнтувався?".
У відповідь на це Бешлей облаяв чоловіка: "Важливе до Вас запитання. Ви дал....б чи дибіл?". В наступному коментарі посадовець додав: "Як ще до бота можна відноситись? З повагою".
Користувач, якого чиновник облаяв, висловив своє нерозуміння, чому Володимир Бешлей собі дозволяє такі вирази.
"В даному випадку не розумію, хто тут бот", - написав чоловік.
На це посадовець відповів: "Той, у кого більший язик".
Щоправда, згодом Бешлей видалив гілку коментарів, де він нецензурно висловлюється щодо людини.
Кореспонденту molbuk.ua наразі не вдалося зв’язатися із користувачем ФБ Dmytro Semenov, щоб поцікавитись, у зв’язку з чим чиновник облаяв його.
Водночас сам Бешлей у коментарі кореспонденту molbuk.ua підтвердив, що він справді писав лайливі коментарі. Він вважає, що сторінка цього користувача є фальшивою. Тобто, Dmytro Semenov, на думку керівника департаменту ЖКГ, є ботом.
"Я жалкую через цю ситуацію, тому що десь піддався емоціям. Не всі витримують. Я нікого не хочу ображати. Але коли чіпляються до чогось... Коли є до чого - то я згідний. Щиро прошу вибачення через цю ситуацію", - повідомив Володимир Бешлей.
Якщо інтернет є необхідним для вашої роботи, навчання чи звичайного життя, рекомендуємо потурбуватися про стабільне підключення до мережі навіть без світла.
Ми запрошуємо тебе у простір, де ти реалізуєш всі свої фантазії, а ми тобі у цьому допоможемо. YuKo Studios - це команда, яка буде з тобою на одній хвилі від старту до фінішу. Все це заради того, щоб ТВІЙ контент вийшов на високий рівень.
Разом із перспективами земельного ринку постає ще більше питань: на що слід звернути увагу під час її вибору? Які документи потрібно оформлювати під час купівлі-продажу? Як виглядає портрет надійного покупця? Відповіді на ці запитання для тих, хто хоче придбати земельну ділянку у покроковому гайді цієї статті.
Відкриті простори, спортивні майданчики, дитячі табори та розважальні центри готові прийняти дітей та подарувати їм незабутні літні дні. Ця стаття допоможе вам зорієнтуватися та обрати найкращий спосіб, як провести літо вашій дитині.
Новий заклад "Чорні вівці" на вулиці Воробкевича – це не просто місце, де можна скуштувати свіже прохолодне крафтове пиво, але й насолодитися справжнім гастрономічним святом. У цьому магазині вас чекають не тільки різноманітні види пива, але й велика кількість смачних страв.