Вдарив водія металевим предметом. Буковинця засудили на 7 років за крадіжку автівки

Новини Чернівців / пригоди
1 414
0
Вдарив водія металевим предметом. Буковинця засудили на 7 років за крадіжку автівки

Апеляційний суд Чернівецької області задовольнив апеляційну скаргу Сторожинецької місцевої прокуратури на вирок Герцаївського районного суду відповідно до якого за незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, буковинцю призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, пише molbuk.ua

Встановлено, що в квітні 2016 року підсудний із невстановленою слідством особою, матеріали відносно якої виділені в окреме кримінальне провадження, підсів в автомобіль "MITSUBISHI LANCER", який належить громадянину Ф., та разом направились до м. Києва. На виїзді в с. Динівці Новоселицького району, з метою заволодіти вказаним транспортним засобом, зловмисник наніс потерпілому два удари металевим предметом в область голови, після чого разом зі спільником заволоділи даним автомобілем.

Герцаївський районний суд визнав винним правопорушника у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством, небезпечним для здоров’я потерпілого) та із застосуванням ст. 69 КК України призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі.

З такою мірою покарання прокуратура категорично не погодилась та оскаржила її в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції позицію прокурора підтримав, скасував вирок суду першої інстанції та призначив зловмиснику остаточне покарання виді 7 років позбавлення волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Як йогурт впливає на ваш організм та чи можна його їсти щодня
01:45
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 8 секунд знайти цифру 508
01:30
Його легко знайти в магазині. Тренер назвав найкорисніший хліб для здоров'я
01:15
Як часто насправді потрібно прати банні рушники: всі роблять цю помилку
01:00
Сюжет - неймовірний. П'ять крутих фільмів на вечір, які дійсно цікаво дивитися
00:45
Чому корисно пити чай із кориці: названо сім цілющих властивостей цього напою
00:30
Без хлору і за лічені секунди: як ефективно знищити цвіль у ванній
00:15
Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 329
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 324
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 628
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 466
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 416
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 279
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 212
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 662
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 950
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 803

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм