RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

На Буковині на хабарі затримали голову сільради: як покарали посадовця

У Чернівецькій області суд призначив покарання у вигляді штрафу голові сільської ради за отримання хабара.

Як зазначається у судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, наприкінці 2017 року голова Строїнецької сільської ради Новоселицького району вимагав хабар розміром 1,5 тис доларів, з яких 500 доларів мав передати посереднику, за вплив на депутатів з метою виділення у власність земельної ділянки.

Зазначається, що у січні 2018 року посадовець отримав свою частку.

У судовому засіданні він повністю визнав свою провину, щиро розкаявся та пояснив, що погодився на пропозицію посередника.

Суд визнав чиновника винним за ч.2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України та оштрафував 25,5 тис грн. Крім того, суд конфіскував 3,8 тис грн та два мобільні телефони, які були вилучені при затриманні голови сільради.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Микола Кобилюк
4-09-2018, 18:21
Коментарів 0 Переглядів 2 092

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Отримав прапор із підписом Залужного. Блог Надії Будної
Отець Василь Гасинець допомагає українському війську з 2014 року.
Навіщо нам той Бахмут? Блог Ярослава Волощука
Не претендую на місце Арестовича і великого військового експерта
ВІДЕО Переглянути все відео

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.

На полях триває підживлення озимих культур, під які цього сезону відвели 79,6 тис. га.

Яким був розвиток цього структурного підрозділу Буковинського державного університету, нам розповів БІЛООКИЙ В'ЯЧЕСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ – декан стоматологічного факультету, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії БДМУ, лікар хірург вищої категорії.

Встановлюйте сонячні електростанції – розвивайте сонячну енергетику в Україні!
• Теги