Стало відомо, як у Чернівцях відзначатимуть День Конституції України

Новини Чернівців / новини
1 655
0
Стало відомо, як у Чернівцях відзначатимуть День Конституції України

У Чернівецькій області упродовж 26-27 червня відбудеться низка заходів з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

Про це повідомляє прес-служба ОДА, яка оприлюднила програму відзначення державного свята.

26 червня о 15.00 в обласній державній адміністрації у фойє (III поверх) відкриється виставка живописних робіт українських художників "Україна сьогодні" за сприяння Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

27 червня о 13.30 на Центральній площі Чернівці відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Цього ж дня о 14.00 в обласній філармонії ім. Д. Гнатюка пройдуть урочисті збори та святковий концерт.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують