У Чернівцях депутат міськради задекларував біткойнів на 30 тис доларів

Новини Чернівців / новини / економіка, бізнес
3 021
0
У Чернівцях депутат міськради задекларував біткойнів на 30 тис доларів

У Чернівцях депутат міської ради від фракції "Народний контроль" Ярослав Петришин вказав у своїй електронній декларації за 2017 рік наявність біткойнів на суму 780 тис грн.

Про це йдеться у е-декларації обранця, яка опублікована на офіційному сайті НАЗК, пише molbuk.ua

Так, серед грошових активів Петришин вказав пункт "інше", зазначивши криптовалюту "Біткойн" у розмірі 20 одиниць. При цьому депутат вказав розмір активу становить 780 тис грн.

Водночас депутат вказав минулорічні доходи від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі 96,6 тис грн. Натомість дружина Петришина задекларувала доходів на суму майже один мільйон гривень.

Читайте також: У Чернівцях депутат зареєстрував звернення до Порошенка щодо підтримки краудфандингу й стартапів

Депутат зберігає на банківському рахунку 239 тис грн, а готівкою - 120 тис доларів, 10 тис євро і 57 тис грн.

Сім’я обранця володіє трьома автівками - Skoda Superb 2009 року випуску, Opel Vivaro 2007 року випуску та MAZDA CX-5 2017 року випуску.

Як відомо, Ярослав Петришин є власником підприємств "Німфа" та "Цифро Трейд", які займаються продажем та обслуговуванням цифрової техніки.

Довідка. Bitcoin - це електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото, і представлений ним 2009 року, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото. Повна капіталізація ринку біткоїнів на 5 грудня 2017 року, коли курс сягав 12 000 $, становить 200 млрд USD. Середня ціна одного біткоїна на 30 листопада 2017 року — понад 10 000 $. У грудні 2017 року став шостою за капіталізацією валютою світу, обійшовши рубль, фунт і південнокорейську вону. 7 грудня курс досяг свого історичного чергового максимуму в 17,7 тис. дол., наступний ріст до 20 тис доларів відбувся 17 грудня, потім курс впав до 16 тис. У 2018 році курс продовжив падати. Періодично підіймаючись і падаючи на 10-20%, станом на 5 квітня 2018 року коштує 6800 дол.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Мерію Чернівців закликали передбачити у громадському транспорті одноразові квитки
На якому етапі капремонт вулиці у центрі Чернівців, яку перекрили майже рік тому
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із захисником Василем Зельмановичем
Героїчна робота центру екстреної меддопомоги та автентичний фасад у кав'ярні: новини Буковини
Планові знеструмлення: де на Буковині 31 березня не буде світла
Погода на Буковині 31 березня
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
ексклюзив
«Найбільша проблема – нестача вологи»: буковинські аграрії розпочали весняну посівну кампанію
Українські аграрії вже засіяли понад півмільйона гектарів зернових: регіони-лідери
У лютому понад 3 мільйони українців отримали кошти "Нацкешбеку"
Встановила рекорд: Україна стала світовим лідером з експорту однієї з заморожених ягід
Не почув суттєвих скарг: Чернівці відвідав голова Державної податкової служби України
За рік здорожчав в 1,5 раза: в Україні зростають ціни на ще один овоч через дефіцит на ринку
В Україні стрімко дорожчає вершкове масло: експерт назвав три головні причини
Виробники продуктів підняли ціни на 20%: що в Україні подорожчало найбільше
Назвали продукти, які найбільше подорожчали на Буковині
Скільки коштуватимуть 100 доларів в Україні у другому кварталі 2025 року: прогноз банкіра

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм