Активіст заявив, що ресторан Чинуша відмовив йому в проведенні заходу, бо він критикував депутата

Новини Чернівців / топ новини / новини
3 802
0
Активіст заявив, що ресторан Чинуша відмовив йому в проведенні заходу, бо він критикував депутата

У Чернівцях ресторан депутата міської ради Валерія Чинуша відмовив у проведенні заходу голові Громадської ради при виконкомі Володимиру Дорошу, який напередодні публічно висловив критичні зауваження до Чинуша на сесії міськради.

Про це Дорош повідомив на власній сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

За словами голови Громадської ради, йому відмовили у проведенні заходу "Відкриття туристичного сезону від "Oasis Tour" у приміщенні ресторану "Чернівці", який знаходиться у готелі "Буковина", котрий належить депутату Чинушу.

Дорош пов’язує цей інцидент зі своїм виступом на сесії міської ради 29 березня, під час якого він оголосив підтримку підприємцям ринку "Буковинський", котрі провели пікет у ратуші з обуренням через ймовірність прийняття рішення про продовження Чинушеві оренди земельної ділянки під ринком на 15 років з правом будівництва.



"Шановні друзі, які отримали запрошення! У зв'язку з моїм виступом на сесії Чернівецької міської ради, де я оголосив позицію ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ з приводу ринку " БУКОВИНСЬКИЙ", та, під час сесії, разом з підприємцями, відстоював їх права, мені було відмовлено у проведенні заходу "Відкриття туристичного сезону від "Oasis Tour" у приміщенні ресторану " Чернівці", що належить пану Чинушу, незважаючи на попередні домовленності", - повідомив Дорош у своєму дописі.

Кореспондент molbuk.ua звернувся за коментарем з цього приводу до директора готельного комплексу "Буковина" Андрія Брязкала, та очікує від нього відповіді.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
16 662
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 776
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
6 156
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
5 945
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
5 103
Сильні дощі та грози: на Буковині зіпсується погода
4 588
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
4 386
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 139
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
4 069
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 550