RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» зіграла чергові два матчі

Напередодні весняного старту у другій лізі "Буковина" зіграла ще два контрольні матчі. Першим суперником була "Буковина" (U-19). Основна команда здобула перемогу 3:2. Хоча спочатку вели в рахунку 19-річні після пенальті на 15-й хвилині (Валентин Рудич) та влучного удару на 20-й хвилині Олександра Жумиги.

Під завісу першого тайму Ігор Бойчук скоротив рахунок. На 70-й хвилині Андрій Королянчук зрівняв його, а на 85-й Антон Батрак здобув треті ворота.
Згодом "Буковина" вдруге прийняла чортківський "Кристал" - 1:1. Як розповів наш прес-аташе Олексій Мамчук, у першому таймі тернополяни мали чудову нагоду. На 31-й хвилині було призначено пенальті. Проте гравець "Кристала" пробив повз ворота.

Через 3 хвилини воротам гостей загрожував Андрій Королянчук, але у рамку не влучив.

Після перерви ініціативу мала "Буковина". Мав шанс відзначитися Антон Батрак. Та м’яч оминув ворота. А на 76-й хвилині уже "Буковина" заробила пенальті. Ладік Мелконян чітко реалізував 11-метровий. Через 3 хвилини гості зрівняли рахунок, і матч закінчився внічию.

Зараз у "Буковини" травмовані Роман Шафоростов, Володимир Найко і Євген Немтінов. А на початку гри зазнав травми ще й Вадим Українець.
Після матчу головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець сказав для "МБ":

- З перших хвилин виникли травми у Найка і Українця. Тому був не бойовий склад. Проте гра вийшла бойова, і нічия - закономірний результат. У другому таймі ми краще виглядали. Щось мене радувало, а щось засмучувало. Ми знаємо свої слабкі місця і над ними працюємо. Цей спаринг нам був дуже потрібен перед офіційними матчами.

Нашу команду залишили такі гравці: Денис Чесановський, Микола Гоменюк, Богдан Карп’юк, Микола Геник, Валерій Горда, Сергій Раца, Тарас Сивка і Олександр Карапка.

Дозаявили таких футболістів: воротар Богдан Степаненко ("Нива" Тернопіль), захисники Андрій Гусін ("Динамо-2") і Роман Кузів, та півзахисник Віталій Кузів (обидва – "Скеля" Стрий).

Перший офіційний матч 1 квітня на виїзді з "Арсеналом-Київщина".