Серцевий напад не приходить з нізвідки, є численні симптоми, які можуть попереджати про його наближення.
За останні роки молоді люди до 39 років, які перенесли інфаркт, складають від загального числа хворих 5-10%, повідомила "Народна Правда".
Які ознаки вказують на те, що вам загрожує інфаркт:
Часто спонтанна нудота і блювота є супутниками і єдиними ознаками підвищеного артеріального тиску, при таких стрибках серце страждає першим.
Головні болі і запаморочення, які звикли списувати на капризи погоди і перевтому, можуть виникати від нестачі кисню в крові, яка надходить до мозку. Причина криється в атеросклеротичних бляшках, накопичених на стінках артерій. Через них розвиваються патології серцевого м’яза.
Розвиток подагри – болючої шишки на суглобі великого пальця ноги – спровоковано підвищеним вмістом сечової кислоти. Ця кислота пригнічує роботу серця.
Раптові пробудження можуть бути спровоковані апное сну – перериванням дихання. Під час апное організм недоотримує кисень, виникає кисневе голодування, спазм судин і стрибок артеріального тиску. В результаті серце недоотримує необхідну кількість крові, від чого може відбутися відмирання тканин.
Агресія, спрага змагатися, нетерпимість до оточуючих і втрата здатності до самокритики часто свідчить про порушення роботи головного мозку через його недостатнє кровопостачання.
Потемніння шкіри та поява пігментних плям може бути спровоковані надлишковим виробленням в організмі білка меланіну. Мелатонін, крім процесів сну, бере участь в регуляції кров’яного тиску і рівня цукру в крові.
Поява на шкірі ксантом – жовтих горбків, званих ще жировиками – означає порушення ліпідного обміну в організмі. В результаті такого порушення виникає атеросклероз судин і ризик розвитку інфарктів і інсультів.
Випадання волосся та поява залисин – результат гормонального дисбалансу і порушення обміну речовин.
Якщо при помірних або інтенсивних фізичних навантаженнях м’язовий рельєф так і не показується, ймовірно проблема в низькому рівні тестостерону. Дефіцит цього гормону пов’язаний з чутливістю до інсуліну, що може призвести до ожиріння і цукрового діабету, а в наслідок, і до серцевих захворювань.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
3-02-2018, 09:33
0
2 309