У Чернівцях за мільйон гривень вирівняють дорогу в центрі міста

Новини Чернівців / новини
2 306
0
У Чернівцях у вересні планують розпочати ремонт вулиці Січових стрільців (колишня вулиця Московської Олімпіади).

Про це molbuk.ua повідомив заступник начальника департументу ЖКГ Олег Пилип’як.

Відновлюватимуть дорожнє покриття на частині дороги від вулиці Руської до вулиці Кишинівської, яка має великі колії.

“На вулиці Січових стрільців зруйнувалася дорога, бо там погана основа, – вважає заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства міськради Олег Пилип’як. – Також впродовж двох-трьох років дорогою їздили багатотонні машини і остаточно її зруйнували. Ми знайшли технічне рішення, як відремонтувати ділянку дороги на вулиці Січових стрільців – від вулиці Руської до вулиці Кишинівської”.

За словами комунальників, верхній шар дороги будуть фрезерувати, зріжуть все зайве. Зміцнять основу і встановлять суцільний шар асфальту на 8-10 сантиметрів.

За словами Олега Пилип’яка, ремонт здійснюватимуть таким чином, щоби не перекривати дорогу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують