У мережі з’явилися інструкції з виготовлення нової популярної дитячої іграшки під назвою "спінер".
Про це повідомляється у ФБ-спільноті "Зробив тато", пише molbuk.ua
Крок 1. Насамперед необхідно створити цифрове креслення майбутнього спінера. Ми вибрали три моделі та дали їм власні назви. "Круть-Верть" "Невгамовний крученик" і "Шалена Дзига".
Крок 2. Лазерний верстат вирізає заготовки майбутніх спінерів. На цьому фото якраз закінчили різати спінер - "Шалена Дзига".
Крок 3. Паралельно починаємо опрацьовувати підшипники для спінерів.. Для того щоб спінер гарно крутився, його потрібно промити... щоб якісно промити підшипники, необхідно вручну зняти по дві каучукові заглушки з підшипників. У цьому ящику 800 підшипників. Майстер вже охає та ахає від передчуття. Звільнити їх від заглушок це як почистити від кісточок три відра вишень.
Крок 4. Ось це пластикове відро буде вщерть наповнене підшипниками. Після цього ми заповнюємо відро розчинником, щоб зняти з підшипників мастило. Саме це і є основа майбутнього гарного кручіння. Можна використовувати будь який органічний розчинник.. Або бензин "Галоша". УВАГА!!!
Працюючи з розчинниками дотримуйтесь правил техніки безпеки. Працюйте в провітрюваному приміщенні. Використовуйте засоби захисту. Без дорослих не промивайте самостійно..
Крок 5. Після промивки та просушки, кожен підшипник чиститься вручну щіткою, щоб видалити усі залишки мастила... Пишучи цей комент, ми чуємо як важко зітхає працівник якому потірбно почистити 800 підшипників.
Крок 6. Перед покритттям кожен спінер проходить обкантовку на фрезері. Це покращує і аеродинаміку, і зменшує появу тріщин...
Крок 7. Процес покриття спінера морилкою. Морилка це - водичка яка змінює колір деревини у потрібний. Ця морилка має колір "Дуб"
(Результат на наступному фото).
Ось такий колір вже після першого нанесення. Після цього спінер повинен просохнути.. І майстер повторює процедуру ще двічі.... Всього процес десь займає до 2 годин часу.
Крок 8. Після кожно разу покриття морилкою, кожен спінер вручну прошліфовується, щоб бути гладеньким. Після повного просихання ми покриваємо спінер лаком для додаткового захисту.
Крок 9. Коли останній шар лаку висох починається найважливіше. Необхідно точно і правильно вставити центральний підшипник в спінер... Від цього залежить як він буде довго крутитись.
Крок 10. Коли вставлені усі підшипники, майстер полірує спінер та витирає усі залишки зайвих речовин чи то плям.
Крок 11. Останнім етапом - вставляння нашої деревяної заглушки.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
25-06-2017, 09:33
0
7 421